• Informacje na temat:

  mroczne postacie

Artykuły na temat: mroczne postacie
 • "Czarnobyl": "To mroczny, zmuszający do zadumy serial" - rozmawiamy ze Stellanem Skarsgårdem

  O najnowszym serialu HBO, postaci Borysa Szczerbiny, filmie "Malowany ptak" oraz powrocie do uniwersum Marvela rozmawiamy ze Stellanem Skarsgårdem.

 • Mroczna siła rodzinnych sekretów

  Producent niezwykle popularnych widowisk grozy "Paranormal Activity" i "Naznaczonego" - Jason Blum, przedstawia nową mroczną opowieść o duchach zatytułowaną "Klątwa Jessabelle". Film podpisał spec od horrorów, reżyser "Piły VI" i "Piły 3D", Kevin Greutert.

 • "Pułapka": Nowy, mroczny serial TVN już od 9 września!

  Autorka poczytnych powieści kryminalnych odkrywa przerażającą tajemnicę i nagle sama staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa. Czy poradzi sobie z rozwiązaniem prawdziwej zagadki kryminalnej? Czy zdoła uciec demonom przeszłości i... przeżyć?

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • Piotr Kraśko nigdy nie mówił o siostrze. Mroczne sekrety wychodzą na jaw

  Małżeństwo dziennikarza przeżywa swój renesans. Może to dobra pora, by Piotr Kraśko (45 l.) zmierzył się z demonami przeszłości i pojednał z przyrodnią siostrą? Bo jak się okazuje, wcale nie jest jedynakiem...

 • "Avengers: Czas Ultrona": Mroczne sekrety Czarnej Wdowy

  Scarlett Johansson, która w kolejnym filmie serii "Avengers" wcieli się już po raz czwarty w postać Czarnej Wdowy zdradza, że w obrazie "Czas Ultrona" dowiemy się nieco więcej o smutnej przeszłości jej bohaterki.

 • "M jak miłość": Mroczna historia w tle - rozmowa z Michałem Czerneckim

  Mieszka w Będzinie i... w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tegoroczne urodziny uczci premierą teatralną, a Jurek, którego gra w "M jak miłość", wywoła duże zamieszanie w życiu Ali, Basi i Pawła. W tym wątku ważną rolę odegra jego serialowy ojciec, czyli włóczęga Stefan!

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • Mroczny Nate?

  ..." - powiedział Crawfort. "Byłoby fajnie grać taką postać. Kto wie… może to ja będę uczestniczył w strzelaninie w przyszłym roku". Myślicie, że słodki i grzeczny Nate sprawdziłby się w takiej, mrocznej...

 • Artur Żmijewski: Sekrety sumienia

  Artur Żmijewski kojarzy się widzom z sandomierskim księdzem detektywem. Teraz jako gospodarz programu "Geneza grzechu" zabierze nas w świat mrocznych namiętności i ludzkich przewinień.

Zdjęcia na temat: mroczne postacie
Wideo na temat: mroczne postacie
 • "Once Upon a Time" - nowy sezon, nowe postacie

  Nowy sezon, nowe historie i nowi bohaterowie - król Artur, Merida, rycerze Okrągłego Stołu i Mroczna Emma.

 • „Miasto skarbów”: Aleksandra Popławska o Alicji

  W serialu „Miasto skarbów” nie wszystko jest czarno-białe. Grana przez Olę Popławską Alicja, mimo że wydaje się pozytywną bohaterką, odkryje przed widzami także mroczną stronę swojego charakteru. Stary, nostalgiczny Kraków jest scenerią dla wielkich emocji i miłości. Nie tylko do sztuki. Głównymi bohaterkami są siostry Wakar: Alicja, historyk sztuki, pracuje w policji. Ewa, malarka, realizuje zamówienia bogatych kolekcjonerów sztuki. Alicja ściga przestępców zajmujących się kradzieżą...

 • "Sherlock": Andrew Scott – czarny charakter

  ? Ile propozycji filmowych odrzucił? - Odrzucam propozycje grania złego charakteru. Myślę, że wystarczy mojej mrocznej strony na ekranie - zdradził. A jak aktorowi współpracowało się z aktorką Agnieszką