• Informacje na temat:

  mroczne zdjęcia

Artykuły na temat: mroczne zdjęcia
 • "Mroczne materie": Moriarty pomoże Lyrze? Andrew Scott dołącza do serialu

  Informacja o angażu aktora pojawiła się na oficjalnym Twitterze produkcji. Fani mogli zobaczyć w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia Scotta i Lin-Manuela Mirandy. Andrew Scott pojawi się(...) #HisDarkMaterials pic.twitter.com/m0Rv6JlzSG " additional="— His Dark Materials (@darkmaterials)" date="August 19, 2019" user="darkmaterials" /> Fabuła cyklu fantasy "Mroczne materie" skupia się...

 • "Filary Ziemi": W cieniu katedry

  To niezwykły obraz średniowiecznej Anglii, a więc jest tu walka o władzę, intrygi, miłość, zdrada oraz nienawiść. Mroczne tajemnice i krwawe zbrodnie. Losy władców, lordów, duchownych oraz zwyczajnych ludzi.

 • "Mroczne materie": Powiększa się obsada serialu BBC. Dołącza gwiazda "Czarnego lustra"

  W 2015 roku o planach realizacji nowej, 8-odcinkowej serii, będącej adaptacją cyklu "Mroczne materie" poinformowała stacja BBC One. Zdjęcia do produkcji ruszyły właśnie w Cardiff.

 • Peja i KaeN zagrają w filmie

  Dwójka raperów pojawi się w obrazie "Totem". Zdjęcia ruszają wiosną.

 • BBC One szykuje "Mroczne materie" Philipa Pullmana

  Stacja BBC wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o planach realizacji nowej, 8-odcinkowej serii, będącej adaptacją cyklu "Mroczne materie". Za produkcję będzie odpowiadać studio Bad Wolf i New Line Cinema. Zdjęcia kręcone będą w Walii. - Możliwość przeniesienia na mały ekran powieści Philipa Pullmana to prawdziwy zaszczyt. Cykl "Mroczne materie" to niesamowita historia dla...

 • Jared Leto: Joker w nowym wydaniu

  David Ayer, reżyser "Suicide Squad", umieścił na Twitterze pierwsze oficjalne zdjęcie Jareda Leto w roli Jokera. Trzeba przyznać, że fotografia robi wrażenie.

 • "Dark": Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii

  ...można rozwiązać pętlę czasu i zmienić mroczne przeznaczenie wszystkich bohaterów, - do obsady serialu powrócą Louis Hofmann, Jördis Triebel, Lisa Vicari, Mark Waschke, Andreas...

 • Chyra kontra Dorociński - pojedynek na aktorskim szczycie

  W Bieszczadach padł pierwszy klaps do thrillera "Na granicy", debiutu fabularnego Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu "Nasiona". Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal.

 • "Pułapka": Nowy, mroczny serial TVN już od 9 września!

  Autorka poczytnych powieści kryminalnych odkrywa przerażającą tajemnicę i nagle sama staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa. Czy poradzi sobie z rozwiązaniem prawdziwej zagadki kryminalnej? Czy zdoła uciec demonom przeszłości i... przeżyć?

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Zdjęcia na temat: mroczne zdjęcia
Wideo na temat: mroczne zdjęcia
 • "Belle Époque": Klimat serialu będzie przypominał mroczne filmy Tima Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu „Belle Époque”. Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów jak „Gnijąca panna młoda” czy „Jeździec bez głowy”.