• Informacje na temat:

  mrożek

Artykuły na temat: mrożek
 • Toeplitz, Mrożek, Pluciński - Mazurówna poluje na kolejnego faceta!

  ...znany dziennikarz Krzysztof Teodor Toeplitz. To w nim zakochała się jako młodziutka studentka warszawskiej polonistyki. Następną miłością okazał się dramaturg Sławomir Mrożek. Po nim Krystyna związała...

 • Zmarł Piotr Szczerski, dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach

  Dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach Piotr Szczerski nie żyje. Zmarł po ciężkiej chorobie w nocy ze środy na czwartek, miał 62 lata. Szczerski kierował kieleckim teatrem od 23 lat.

 • Kinga Rusin tłumaczy się z wpadki

  ...15 sierpnia w Nicei zmarł Sławomir Mrożek. Kinga Rusin (42 l.), która rok temu przeprowadziła z nim wywiad, na Facebooku zamieściła okolicznościową notkę i... zaliczyła wpadkę.

 • Jerzy Stuhr o "Rewizorze"

  Do miasteczka ma przybyć "Ktoś Ważny". Miejscowi notable drżą przed wizytą, co skutkuje tym, że dają się nabrać oszustowi! Przed nami doniosłe wydarzenie. 24 listopada Teatr Telewizji pokaże premierę komedii "Rewizor" w reżyserii Jerzego Stuhra.

 • Piotr Cyrwus kończy dziś 52 lata!

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Rysiek Lubicz z "Klanu", kończy dziś 52 lata. Urodziny świętować będzie... na scenie Teatru Polskiego wcielając się w Biskupa w nowej sztuce Sławomira Mrożka "Karnawał czyli pierwsza żona Adama".

 • Zróżnicowane role Tomasza Schuchardta

  W swojej karierze aktorskiej Tomasz Schuchardt był już raperem ("Jesteś Bogiem"), żołnierzem ("Misja Afganistan") oraz powstańcem ("Miasto 44"). W swoich najnowszych projektach gra natomiast role skrzypka i elektryka.

 • To ona zastąpi Szapołowską!

  Do "Tanga" trzeba aktorki. W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska (48 l.) - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Lari Lu i inni polscy wykonawcy na Orange Warsaw Festival

  Lari Lu, K Bleax, Co-Sovel, Coria, Carrion oraz Gooral to kolejni artyści, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival 2015.

 • Zastąpiła wyrzuconą aktorkę

  Do "Tanga" trzeba aktorki. W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Wyjątkowe święta Magdaleny Zawadzkiej

  Niezapomniana Baśka z filmu "Pan Wołodyjowski" nie może doczekać się Wielkanocy. Magdalena Zawadzka zdradza, dlaczego tegoroczna będzie wyjątkowa.

Zdjęcia na temat: mrożek
Wideo na temat: mrożek
 • Rusin wspomina "Stanisława" Mrożka

  Kinga Rusin, która po śmierci Sławomira Mrożka na Facebooku zamieściła okolicznością notkę, w której napisała, że "z wielkim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci Stanisława Mrożka", w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o wywiadzie, jaki przeprowadziła z dramaturgiem rok temu. "Mrożek był bardzo chorym człowiekiem. Tego nie da się ukryć" - mówiła, zdradzając kulisy rozmowy. Zaproszenie wyszło podobno

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny" - Michał Mrozek o nowym sezonie

  Aspirant Jakub Walczak wciąż ma problem: skąd wziąć pieniądze na spłatę długów po weselu? Pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony. 5. sezon „Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny” już od 3 września w Czwórce!

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Q&A!

  Serialowi Paulina Wach (Kamila Ścibiorek) oraz Kuba Walczak (Michał Mrozek) odpowiadają na najtrudniejsze pytania od fanów!

Dyskusje na temat: mrożek