• Informacje na temat:

  mrozowska i jej nowy facet

Artykuły na temat: mrozowska i jej nowy facet
 • Mrozowska szczęśliwa w nowym związku?

  Informacja o rozstaniu Moniki Mrozowskiej i Maćka Szaciłło dla wielu była szokiem. Dziś celebrytka podkreśla, że w jej życiu "jest dobrze".

 • Chaos w "Jak ONI śpiewają"

  Zamieszania w programie "Jak ONI śpiewają" ciąg dalszy. Do konkursu niespodziewanie dołączył wszedł nowy uczestnik - Jacek Poniedziałek, a nowy juror - Michał Wiśniewski mieszał ocenianie z okazywaniem prywatnych sympatii.

 • "M jak miłość": Agnieszka Olszewska w poszukiwaniu miłości

  Mówiąc o idealnym mężczyźnie, zawsze ma na myśli Tomka (Andrzej Młynarczyk). To on był miłością jej życia i to do niego porównuje facetów, których spotyka. Agnieszce (Magdalena Walach) dane było(...) uczucie łączące ją kiedyś z Chodakowskim wybuchnie na nowo. On jednak był wtedy do szaleństwa zakochany w żonie i odrzucił jej miłość. Po wyjeździe Małgosi (Joanna Koroniewska) do USA zapragnął zbliżyć...

 • Majowe oblicze polskiego kina

  Dwie polskie produkcje: komedia "Fenomen" w reżyserii Tadeusza Paradowicza oraz ciepła opowieść Gerwazego Reguły "Droga do raju" trafiają w piątek na ekrany kin. Wśród ośmiu premier tygodnia znalazł się też dokument "Bad Boys. Cela 452" polskiego twórcy Janusza Mrozowskiego.

 • Wiśniewski: "Mucha nie siada"

  Zamieszania w programie "jak Oni śpiewają" ciąg dalszy. Do konkursu niespodziewanie dołączył nowy uczestnik - Jacek Poniedziałek, a nowy juror - Michał Wiśniewski mieszał ocenianie z okazywaniem prywatnych sympatii. "Mucha nie siada" - podsumował występ Anny Muchy.