• Informacje na temat:

  mrozowska nogi

Artykuły na temat: mrozowska nogi
 • Monika Mrozowska pozuje w bikini! Nie wygląda idealnie

  Monika Mrozowska (38 l.) jest już mamą trójki dzieci, a do 40. urodzin też niedaleko. To nie przeszkadza jej w tym, żeby wyglądać świetnie. Jednak aktorka zdecydowała się pokazać, że nie do końca jest taka idealna, jak wszyscy myślą.

 • Monika Mrozowska: Uderzyła się kolanem w twarz

  Monika Mrozowska intensywnie przygotowuje się do programu "Celebrity Splash". Przyznaje, że treningi są wyczerpujące, bywają też niebezpieczne. Podczas jednego z nich boleśnie uderzyła się kolanem w twarz.

 • Monika Mrozowska o swojej patchworkowej rodzinie!

  Monika Mrozowska (34 l.) przyznała, że choć nie było jej łatwo podjąć decyzję o rozwodzie, poukładała życie swojej rodziny.

 • Monika Mrozowska o "Celebrity Show!": Polisa polisą, ale...

  Udział w programie "Celebrity Show!" to dla Moniki Mrozowskiej walka z własnymi słabościami. Aktorka przyznaje, że ryzyko jest duże, jednak warto poćwiczyć przed sezonem na plaży.

 • Mrozowska wniosła pozew o rozwód

  Monika Mrozowska w końcu zdecydowała się definitywnie zakończyć związek z Maciejem Szaciłło!

 • Dziecko w "Rodzinie zastępczej"

  Alutka (Joanna Trzepiecińska) i Jędrula (Tomasz Dedek), czyli Alicja i Andrzej Kossoniowie z "Rodziny zastępczej" wkrótce zostaną rodzicami. Dziecko w rodzinie to wielka radość i, co tu dużo mówić, więcej obowiązków.

 • Maciej Szaciłło ma już nową partnerkę

  Wydawało się, że po rozwodzie z Moniką Mrozowską Maciej Szaciłło długo nie zaufa kobiecie. Ale właśnie to zrobił!

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  Czwartą edycję "jak Oni śpiewają" wygrał Artur Chamski, który w finale pokonał Karolinę Nowakowską. "Kocham was!" - krzyczał do widowni, która za każdym razem mocno dopingowała aktora.

 • Mucha opluwa wartości?

  W trzecim odcinku programu "Jak oni śpiewają" na stanowisku prowadzącej mogliśmy zobaczyć Joannę Liszowską, tryumfatorkę poprzedniej edycji. Na tym nie koniec zmian na "liście obecności". Z dwójki zagrożonych - Monika Mrozowska i Jacek Kawalec - odszedł Jacek Kawalec, doszedł za to czwarty juror Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe.

 • "M jak miłość": Jacek zastąpi Tomka?

  ...- wyszepcze. - Dopóki nie staniesz na nogi, zaopiekuję się twoją rodziną - doda łamiącym się głosem. Tymczasem Tarnowską odwiedzi kobieta, którą Chodakowski uratował przed agresywnymi bandziorami...

Zdjęcia na temat: mrozowska nogi
Wideo na temat: mrozowska nogi
 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Z jednej krwi

  18-letni Jason Dorkel należy do żyjącej na uboczu, francuskiej społeczności wędrowców. Zbliża się dzień jego chrztu, gdy po wieloletniej odsiadce wychodzi z więzienia Fred - jego starszy brat - wywracając świat Jasona do góry nogami. Razem bracia Dorkel wyruszają na wyprawę, by dokonać ostatniego skoku, którego stawką będzie drogocenny ładunek.

Dyskusje na temat: mrozowska nogi
 • Re: Monika Mrozowska

  Mrozowska ma ode mnie 10 za nogi ;) Nie są ani klocowate, jak u niektórych pań z tej galerii, ani anorektyczne jak u np. Anji Rubik (kimkolwiek jest ta kobieta, której pełno w internecie) - są kształtne, smukłe, piękne ;)

 • Re: Monika Mrozowska

  MUSZE PRZYZNAĆ ŻE MONIKA MROZOWSKA MA PIKNE NOGI JAK I FIGURE OCZYWISCIE NIE MAM NIC PRZECIWKO EMILI KORNIEWSKIEJ BO TEŻ JEST ŁADNA ALE JESLI CHODZI O FIGURE TO PRZYZNAM ZE MONIKA MI SIE PODOBA NIEWIDZIAŁEM FIGURY EMILI NIE MOGE NIC POWIEDZIEC NIC ZŁEGO O EMILI NA TWARZY JEST BARDZO ŁADNA POZDRAWIAM