• Informacje na temat:

  mrozu taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: mrozu taniec z gwiazdami
 • ...o prawdziwym pechu. Zarobione w "Tańcu z gwiazdami" pieniądze zainwestowali w szkoły tańca. Niestety, kryzys zmusił ich do zamknięcia większości filii. "Przepłaciliśmy, przeinwestowaliśmy. (...) Kilka...

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Miarczyński pożegnał się z "Tańcem..."

  ...taniec. Łukasz zdobył aż 36 punktów. Następnie żwawym krokiem wskoczyła na scenę Julia Kamińska. Jak BrzydUla zatańczyła rumbę ze starym wyjadaczem ,,Tańca z Gwiazdami", Rafałem Maserakiem? Fantastycznie(...) scenie. Pochwały przełożyły się na dobre oceny - para zyskała 38 punktów. Następny taniec należał do Przemysława Miarczyńskiego i Magdaleny Soszyńskiej- Michno. Mistrz windsurfingu wyznał, że kocha swój...

 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • Nadchodzi 11. edycja "Tańca z gwiazdami"

  Już w najbliższą niedzielę, 7 marca, zobaczymy pierwszy odcinek kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Zobacz, jak radzą sobie uczestnicy na parkiecie!

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

 • Detektyw w "Tańcu z gwiazdami"

  Maciej Friedek z serialu "Detektywi" wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Mimo dobrej kondycji przyznaje, że treningi są ciężkie, a jego zżera trema.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

 • Kamińska schudła 10 kilogramów!

  Po zaledwie miesiącu treningów z Rafałem Maserakiem Julia Kamińska zrzuciła już 10 z 65 kilogramów, z którymi przyszła do "Tańca z gwiazdami" .

 • Skrzynecka podsumowuje "Taniec..."

  Związana z "Tańcem z gwiazdami" od samego początku. Najpierw jako jego uczestniczka, od drugiej edycji - już prowadząca. Katarzyna Skrzynecka zapewnia jednak, że nie ma mowy o nudzie, bo każda edycja jest wyjątkowa.

Wideo na temat: mrozu taniec z gwiazdami
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

Dyskusje na temat: mrozu taniec z gwiazdami