• Informacje na temat:

  mtv afromental

Artykuły na temat: mtv afromental
 • Lady Gaga triumfuje na rozdaniu nagród MTV

  Trzy statuetki trafiły do amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi podczas tegorocznej ceremonii rozdania prestiżowych Europejskich Nagród Muzycznych (EMA) stacji MTV. Nagrodę w kategorii najlepszy polski artysta otrzymał zespół Afromental.

 • MTV EMA Pre-Party 2014 po raz drugi w Warszawie

  4 listopada w Soho Factory w Warszawie po raz drugi odbędzie się MTV EMA Pre-Party.

 • Łozowski już nie zatańczy

  Prezenter MTV i lider grupy Afromental Wojtek Łozowski odpadł z "Tańca z gwiazdami". A wraz z nim tancerka Blanka Winiarska.

 • MTV EMA: Afromental najlepszy z Polski

  Grupa Afromental zwyciężyła w kategorii Najlepszy polski wykonawca 2010 MTV EMAs.

 • Burzyńska: Prezenterem trzeba się urodzić

  Na czwartkowej imprezie z okazji premiery nowego klipu zespołu Afromental pojawiła się Kasia Burzyńska (MTV Polska). PAP Life rozmawia z prezenterką o jej miłości do muzyki oraz pracy w telewizji.

 • Afromental: Kolejne wyróżnienie

  27 listopada w stolicy Wenezueli Caracas wystąpi grupa Afromental, niedawno wyróżniona nagrodą "Najlepszego polskiego wykonawcy" na MTV EMA's. W rewanżu w Warszawie zagra funkowo-acidjazzowy zespół Los Amigos Invisibles z Wenezueli.

 • Feel będzie reprezentować Polskę

  Zespół Feel zwyciężył w kategorii "Najlepszy polski wykonawca" MTV i będzie reprezentował Polskę w konkursie na "Najlepszego wykonawcę Europy" podczas gali MTV Europe Music Awards 2008.

 • Nagrody MTV: Kto z Polski?

  Ogłoszono polskie nominacje do MTV Europe Music Awards. O nagrodę w kategorii "Najlepszy polski wykonawca" powalczą: Afromental, Ania Dąbrowska, Feel, Hey oraz Kasia Cerekwicka.

 • Isis na Eurowizję

  Krajowe preselekcje, zatytułowane "Piosenka dla Europy" odbyły się w sobotni wieczór, 23 lutego. Imprezę poprowadziła para prezenterów telewizyjnych - Katarzyna Sowińska (MTV) oraz Radek Brzózka (TVP(...) & Urban Niż, Queens, Isis Gee, Man Meadow, Afromental, Plastik, Sandra Oxenryd, Natasza Urbańska oraz Margo. O wygranej Isis Gee zadecydowali widzowie poprzez głosowanie SMS oraz jury (zsumowano punkty...

 • Los Amigos Invisibles: Wymiana z Afromental

  W sobotę (27 listopada) w ramach akcji Nightlife Exchange Project w Warszawie wystąpią egzotyczni zdobywcy Grammy - wenezuelska grupa Los Amigos Invisibles. Tego samego wieczoru w rewanżu w stolicy Wenezueli zagra polski Afromental.

Wideo na temat: mtv afromental
 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Słowo jak głaz

  Współczesna Moskwa - błyszcząca, europejska, lecz jednocześnie brutalna. Miasto nadziei i niespełnionych oczekiwań, tu wygrywa silniejszy. "Słowo jak głaz" to film o dwudziestolatkach - ludziach należących do epoki MTV, kierujących się w życiu reklamowym sloganem "Bierz od życia to, co najlepsze". Anton Remizow przyjechał do Moskwy zaraz po wyjściu z wojska, jego celem było ożenić się z Zinaidą, dziewczyną, która przysłała mu zdjęcie i parę słów, kiedy ten był w wojsku. Jednakże rodzice...