• Informacje na temat:

  mtv eminem

Artykuły na temat: mtv eminem
 • Eminem ofiarą włamywaczy

  Znany raper Eminem jest podobno wściekły z powodu włamania do jego pokoju hotelowego w Los Angeles, do którego doszło, gdy gwiazdor brał udział w niedzielnej ceremonii rozdania nagród MTV Movie Awards.

 • Global Icon: Ozzy Osbourne z nagrodą MTV EMA 2014

  9 listopada podczas gali MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow nagrodą Global Icon zostanie uhonorowany Ozzy Osbourne - legendarny frontman Black Sabbath.

 • Lady Gaga triumfuje na rozdaniu nagród MTV

  Trzy statuetki trafiły do amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi podczas tegorocznej ceremonii rozdania prestiżowych Europejskich Nagród Muzycznych (EMA) stacji MTV. Nagrodę w kategorii najlepszy polski artysta otrzymał zespół Afromental.

 • Eminem na wręczeniu nagród MTV

  Eminem dołączy do Christiny Aguilery, Enrique Iglesiasa, Moby'ego, Pink, Robbiego Williamsa, Whitney Houston, Wyclefa Jeana oraz grup Coldplay i Foo Fighters, którzy wystąpią 14 listopada podczas dorocznej gali MTV Europe Music Awards, która odbędzie się w Palau St Jordi w Barcelonie. Organizatorzy spodziewają, że kontrowersyjny raper wniesie do gali atmosferę skandalu, co gwarantuje jego

 • Lady Gaga pobiła rekord nominacji

  Lady Gaga uzyskała już 13. nominację MTV. Piosenkarka uplasowała się tuż przed gwiazdą rapu, Eminemem, który zdobył 8 nagród.

 • Telewizja MTV postanowiła ocenzurować występ Eminema, który odbył się podczas rozdania nagród MTV Movie Awards w sobotę, 5 czerwca. Widzowie nie zobaczą fragmentu, podczas którego raper pokazuje publiczności gołe pośladki.

 • Rihanna pozwana przez fotografa

  Warhola i dzięki konsekwentnej fascynacji pop-artem stał się gwiazdą świata mody i reklamy. Współpracował między innymi z H and M, bebe, ECCO, Siemens, Motorola, HBO, MTV, Paramount. Przed jego obiektywem stanęły największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy tego świata między innymi Avril Lavigne, Eminem, Angelina Jolie, Madonna, Christina Aguilera, Amanda Lepore, Elton John, Britney Spears...

 • Eminem i Rihanna: Czy to jest przyjaźń czy to jest... zarabianie?

  W niedzielę, 13 kwietnia, Eminem i Rihanna wystąpili razem podczas gali MTV Movie Awards, a w sierpniu ruszają w duecie na koncertowe tournee. Wspólnicy w interesach czy prawdziwi przyjaciele? Sprawdźmy.

 • Sacha Baron Cohen chciał obrazić Camerona

  ...skoro nie mogą dojść do porozumienia w tej kwestii, Sacha równie dobrze może po prostu zostać w Londynie" - powiedział. Przypomnijmy sobie inny dowcip Sachy: na gali MTV Movie Awards wylądował swoim kroczem na głowie Eminema:

 • Eminem nie żyje?

  Wiadomość o domniemanej śmierci Eminema, amerykańskiego rapera, podana rzekomo w weekend na internetowych stronach MTV, okazała się całkowicie nieprawdziwa. Rzecznik artysty potwierdził, że Eminem żyje i czuje się bardzo dobrze, a plotka o jego śmierci pojawiła się w Internecie już tydzień temu i w końcu przedostała się do mediów.

Wideo na temat: mtv eminem
 • Słowo jak głaz

  Współczesna Moskwa - błyszcząca, europejska, lecz jednocześnie brutalna. Miasto nadziei i niespełnionych oczekiwań, tu wygrywa silniejszy. "Słowo jak głaz" to film o dwudziestolatkach - ludziach należących do epoki MTV, kierujących się w życiu reklamowym sloganem "Bierz od życia to, co najlepsze". Anton Remizow przyjechał do Moskwy zaraz po wyjściu z wojska, jego celem było ożenić się z Zinaidą, dziewczyną, która przysłała mu zdjęcie i parę słów, kiedy ten był w wojsku. Jednakże rodzice...