• Informacje na temat:

  mtv movie awards najlepszy pocałunek

Artykuły na temat: mtv movie awards najlepszy pocałunek
 • Angelina Jolie całuje najlepiej?

  To, czy Angleina Jolie całuje najlepiej, okaże się już 31 maja, podczas ogłoszenia wyników MTV Movie Awards. Aktorka została nominowana w trzech kategoriach, w tym za najlepszy pocałunek w filmie "Ścigani".

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • MTV Movie Awards rozdane!

  Film "Saga Zmierzch: Zaćmienie" zdominował niedzielne, 5 czerwca, rozdanie MTV Movie Awards. Produkcja zdobyła nagrodę w kategorii "najlepszy film", a odtwórcy głównych ról Robert Pattinson i Kristen Stewart odebrali nagrody aktorskie.

 • MTV Movie Awards rozdane!

  "Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka" zdominowali niedzielne rozdane MTV Movie Awards. Produkcja zdobyła nagrodę w kategorii "najlepszy film", a Johnny Depp odebrał nagrodę za "najlepszą rolę".

 • Wręczono MTV Movie Awards

  W sobotę, 4 czerwca, w Shrine Auditorium w Los Angeles, odbyła się ceremonia wręczenia nagród MTV Movie Awards. Wyróżnienia przyznano po raz 14. Triumfatorami wieczoru były filmy "Napoleon Wybuchowiec" i "Wredne dziewczyny" . Niezależna komedia "Napoleon Wybuchowiec" została uznana za najlepszy film 2004 roku.

 • MTV Movie Awards: Nominacje

  Stacja MTV ogłosiła w środę, 4 maja, nominowanych do tegorocznej edycji nagród MTV Movie Awards. Najwięcej nominacji - aż po cztery - otrzymały filmy "Legenda telewizji" i "Wredne dziewczyny" . 14. ceremonia wręczenia wyróżnień, którą poprowadzi Jimmy Fallon, odbędzie się 4 czerwca, w Shrine Auditorium w Los Angeles. Na antenie MTV program "2005 MTV Movie Awards" wyświetlony zostanie 9 czerwca.

 • MTV Movie Awards: Nominacje

  Przebój "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" otrzymał aż sześć nominacji do tegorocznych nagród MTV Movie Awards. Po cztery nominacje otrzymały filmy "50 First Dates" i "X-MEN 2" . 13. ceremonia wręczenia nagród MTV Movie Awards odbędzie się 5 czerwca w Sony Picture Studios w Culver City w Kalifornii. Transmisję z uroczystości stacja MTV zaprezentuje 10 czerwca.

 • Wręczono MTV Movie Awards

  W sobotę, 5 czerwca, w Sony Picture Studios, w Culver City, w Kalifornii, po raz 13. wręczono wyróżnienia MTV Movie Awards. Transmisję z uroczystości stacja MTV zaprezentuje 10 czerwca. Triumfatorem wieczoru okazał się przebój "Kill Bill: Volume 1" , który zdobył nagrody między innymi dla "Najlepszej aktorki" - Uma Thurman i "Najlepszego czarnego charakteru " - Lucy Liu.

 • MTV Movie Awards rozdane

  Na tegorocznej gali rozdania filmowych nagród MTV (sobota 3 czerwca) triumfował jeden z najpopularniejszych zeszłorocznych obrazów w USA. Komedia "Polowanie na druhny" zdobyła aż trzy nagrody, w tym za najlepszy film. Twórcy filmu z tej okazji odebrali nagrodę Golden Popcorn.

 • MTV Movie Awards w MTV Polska

  Tegoroczna ceremonia wręczenia nagród MTV Movie Awards odbędzie się 6 czerwca w Shrine Auditorium w Los Angeles - miejscu, gdzie do ubiegłego roku wręczane były inne słynne nagrody filmowe - Oscary. W czasie Weekendu z MTV Movie Awards 2002 (15-16 czerwca) w stacji MTV Polska będzie można zobaczyć między innymi retransmisję ceremonii, reportaż z "czerwonego dywanu", a także wywiady z tegorocznymi

Wideo na temat: mtv movie awards najlepszy pocałunek
 • Dirty Sanchez: The Movie

  Czterech świrów znanych ze skandalizującego TV Show postanowiło jeszcze mocniej przegiąć pałę i nakręcić pełnometrażową relację ze swoich niedopuszczalnych wybryków. Idea jest prosta - oto sam Szatan zainteresował się chłopakami z bandy Dirty Sanchez i rzucił im wyzwanie: objadą świat z diaboliczną misją albo na zawsze utkną w czyśćcu. Na czym polega misja? Chłopaki odwiedzają sześć egzotycznych miejsc na świecie, by w każdym z nich wykręcić nieziemski numer w oparciu o jeden z siedmiu...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • LEGO przygoda

  Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i...