• Informacje na temat:

  mtv nastoletnie matki

Artykuły na temat: mtv nastoletnie matki
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #80

  ...("Shooter", "Zabójcze umysły") oraz Giorgia Whigham (serial MTV "Krzyk"). Z kolei serial "American Crime Story": Zabójstwo Versace" przedstawia historię zabójstwa projektanta mody. Gianni Versace(...) pierwszy sezon "Ruchomych piasków" i meksykańskiego serialu "Tijuana". "Chilling Adventures..." to mroczna opowieść o dorastaniu Sabriny, nastoletniej czarownicy. W tej utrzymanej w stylistyce...

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Zagraniczne hity na jesień 2013!

  ...dramatyczną walkę o jej życie. Nieprzytomna Temperance doznała zaskakującego doświadczenia - spotkała się z wyobrażeniem swojej zmarłej matki, która udzieliło jej ważnej lekcji. Zaś naukowcy(...) z Ezrą (Ian Harding), ale ten związek powoduje konflikty z najbliższymi. Czy porzuci ukochanego dla rodziny? "Inna"/3/, PREMIERA 15.09 MTV, niedziela, godz.: 19.30   Życie Jenny Hamilton znów...

 • "Nastoletnie matki": Nowy serial MTV

  Ruszyły zdjęcia do polskiej edycji programu "Teen Mom". Serial dokumentalny "Nastoletnie matki" zagości na antenie MTV Polska już na początku przyszłego roku.

 • Nastoletnie matki w nowym serialu MTV

  MTV Polska już wkrótce ruszy z emisję serialu dokumentalnego "Teen Mom Poland", który przedstawia codzienne życie czterech nastoletnich matek. Program ma nie tylko stać się rozrywką, lecz także zwrócić uwagę widzów na problemy nieletnich lub bardzo młodych matek w Polsce.

 • Będzie drugi sezon "Teen Mom Poland"?

  MTV myśli o realizacji drugiego sezonu dokumentalnego serialu "Teen Mom Poland - Nastoletnie matki" - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Bejbi blues": Nastoletni rodzice

  "Bejbi blues", najnowszy film Katarzyny Rosłaniec ("Galerianki"), to historia Natalii (Magdalena Berus), która w wieku 17 lat zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba (Nikodem Rozbicki). Tylko w INTERIA.PL zobaczycie premierowy materiał, w którym debiutujący aktorzy opowiadają o pracy na planie.

 • "Licealne ciąże" w MTV Polska

  MTV Polska, Ministerstwo Zdrowia oraz Fundacja Rodzić po Ludzku rozpoczynają projekt, którego celem jest zwiększenie świadomości społecznej problemu młodocianych ciąż. MTV Polska przy okazji rozpoczyna emisję nowego programu - "Licealne ciąże".

 • "Baby blues", czyli zajść w ciążę

  - Ta dziewczyna miała w sobie energię, była nieprzewidywalna - mówi reżyserka Katarzyna Rosłaniec o Magdalenie Berus, która zagra główną rolę w jej nowym filmie "Baby blues". W postać jej matki wcieli się Małgorzata Szumowska.

 • Miley Cyrus jest pełnoletnia

  Sprawdźcie ciekawostki przygotowane z okazji 18 urodzin Miley Cyrus, nastoletniej idolki popularnej na całym świecie!