• Informacje na temat:

  mucha 6 mln

Artykuły na temat: mucha 6 mln
 • Cichopek coraz tańsza

  ...większego wyboru - kredytowa pętla (Cichopek i Hakiel kupili dom za ponad 3 mln zł) zaciska się na jej szyi coraz bardziej. Ale niższe gaże oznaczają także mniejszy prestiż eventów. Dlatego Kasia(...) korzyść nie tylko finansowa, ale także wizerunkowa. Niegdyś to Kasia miała w Polsce monopol na bycie sexy mamą - teraz po piętach ostro depcze jej Ania Mucha (31 l.). Zaproszenie do poważnej debaty...

 • Więcej widzów "Tańca z gwiazdami"

  Dziesiąta, jubileuszowa edycja "Tańca z Gwiazdami" osiągnęła średni wynik lepszy o milion widzów, niż poprzednia edycja. Ostatni, finałowy odcinek show przyciągnął przed ekrany ponad 6 milionów widzów.

 • Polskie seriale, czyli jakie?!

  ...-u jeszcze jako nowość na antenie. Ten serial codzienny opowiada historię rodzącej się miłości między Arturem Sagowskim (Filip Bobek), a skromną bokserką Moniką (Anna Mucha) i jest polskim formatem(...) startu: "Linia Życia" na Polsacie poradziła sobie całkiem nieźle. Niespełna 3 mln widzów w trudnym czasie 19:30-20:00 to przyzwoity wynik. "Linia życia": Poniedziałek - piątek, 19:30, Polsat...

 • Madonna na Narodowym: Jest śledztwo

  Dziennikarz RMF FM dotarł do informacji, że prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie organizacji koncertu Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2012 roku.

 • Ile osób oglądało "You Can Dance"?

  W środę, 1 czerwca, zakończyła się 6. już odsłona programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Jaką show miało oglądalność?

 • NIK o koncercie Madonny: Niegospodarność

  Resort sportu niegospodarnie i niezgodnie z przeznaczeniem wydał pieniądze na koncert Madonny na Stadionie Narodowym - uznało w środę prawomocnie kolegium NIK odrzucając zastrzeżenia minister Joanny Muchy do wstępnego raportu Izby.

 • "Och, Karol 2" nie tylko dla kolekcjonerów

  Komedia "Och, Karol 2", którą w kinach obejrzało prawie 1,7 mln widzów, zadebiutuje 27 maja na płytach Blu-ray i DVD. Dla fanów filmu firma Galapagos przygotowała także specjalne wydania kolekcjonerskie.

 • "Listy do M." największym hitem

  Komedia romantyczna "Listy do M." okazała się pod względem liczby widzów w kinach największym polskim hitem filmowym 2011 roku - obejrzało ją ponad 2 mln osób. W pierwszej trójce znalazły się ponadto "Och, Karol 2" i "1920 Bitwa Warszawska".

 • Największa scena "Miasta44"

  W sobotę, 6 lipca w głównym wydaniu "Wiadomości" TVP1 będzie można obejrzeć realizację jednej z największych i najtrudniejszych scen filmu Jana Komasy "Miasto44".

 • Małgorzata Socha najpopularniejszą ambasadorką marek

  Decydując się na wybór gwiazdy do reklamy, oprócz wielu innych czynników, które determinują sukces strategii, warto wziąć pod uwagę również jej popularność. Badanie Press-Service Monitoring Mediów potwierdza, że osoby, które budzą najwięcej emocji, przynoszą markom najszerszy odzew w mediach w związku z kampaniami promocyjnymi.