• Informacje na temat:

  mucha anna na meczu

Artykuły na temat: mucha anna na meczu
 • Anna Mucha jak większość Polaków zasiadła do czwartkowego meczu Polska-Portugalia. Wideo ze swoją reakcją na przegraną zamieściła na Instagramie! Cóż, nie ona jedna zapewne w ten sposób podsumowała ten mecz. Myślicie, że ktokolwiek poza celebrytami nagrywał siebie podczas meczu? Nagranie do zobaczenia poniżej (kliknij w pierwsze zdjęcie). Jak napisała sama zainteresowana, jest to wideo "tylko...

 • Chajzer żegna się z tańcem

  W ósmym odcinku "Tańca z gwiazdami" pary zatańczyły w rytmie przebojów filmowych. Szczególną uwagę zwrócił Michał Kwiatkowski, a z programem pożegnał się Zygmunt Chazjer.

 • Anna Mucha tłumaczy się z nagiego zdjęcia!

  Anna Mucha (36 l.) opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie, ponieważ - jak mówi - chciała zachować się honorowo. Jej zdaniem ludzie są dziś zbyt niesłowni, a wyraz "honor" stał się miałki i pozbawiony znaczenia.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Anna Mucha o publikacji nagiego zdjęcia: chciałam zachować się przyzwoicie

  Po ćwierćfinałowym meczu EURO 2016 między Polską a Portugalią, Anna Mucha opublikowała na Instagramie filmik, na którym ona i jej partner kibicują drużynie biało-czerwonych. Wideo zyskało ogromną(...) słowa i udowodnienia, że po prostu należy się zachowywać przyzwoicie. Nawet w nieprzyzwoitym kontekście - mówi Anna Mucha. Film pokazujący aktorkę i jej partnera podczas oglądania meczu ma obecnie 141

 • "Nie jestem reliktem epoki"

  Maryla Rodowicz - ikona polskiej piosenki - słucha Cat Power, Nouvelle Vague i Gonzalesa (tego od słynnej reklamy "z piłeczkami"), nagrywa folkowy album "Jest cudnie" z najbardziej pożądanym polskim producentem Andrzejem Smolikiem, bojkotuje Fryderyki, kibicuje Polakom na Mistrzostwach Europy i Isis Gee na Eurowizji oraz wciąż jeździ ukochanymi samochodami marki porsche.

 • Anka Mucha obiecała fanom nagie zdjęcie! Dotrzymała słowa!

  Anna Mucha (36 l.) nie rzuca słów na wiatr...

 • "Szalony i niekontrolowany proces"

  Rozmawialiśmy już z Derrickiem Greenem, była rozmowa z Andreasem Kisserem, dlatego w czerwcu 2003 r., podczas kolejnego pobytu Sepultury w Polsce, przyszła kolej na któregoś z członków sekcji rytmicznej. Igor Cavalera, młodszy brat Maxa, obecnie lidera Soulfly, był chętny do rozmowy o nowej płycie "Roorback", która ukazała się w Polsce pod koniec maja, a także o czasach przeszłych i o tym, co może przynieść zespołowi przyszłość. Trudno jednoznacznie powiedzieć, jakie stosunki panują między...

 • "M jak miłość": Rozczarowanie na sylwestra

  Zachowanie Olka (Maurycy Popiel) znów rozczaruje Magdę (Anna Mucha).

 • „M jak miłość”: Olek wciąż kocha Magdę!

  Olek (Maurycy Popiel) wyzna Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska), że próbował na wszystkie sposoby zapomnieć o Magdzie (Anna Mucha) i Maćku (Franciszek Przanowski), ale mu się to nie udaje... - Boże! Jaki ja byłem głupi, że pozwoliłem im odejść – powie matce.