• Informacje na temat:

  mucha i egurrola

Artykuły na temat: mucha i egurrola
 • Egurrola krytykuje Piróga

  ...- Mam problem z Michałem , gdyż uważam, że w tym, co on robi, jest więcej autokreacji niż pracy i uwag merytorycznych - oświadczył niedawno Agustin Egurrola .

 • Mucha w "You Can Dance"!

  Anna Mucha zastąpi Weronikę Marczuk-Pazurę w fotelu jurora programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Informację tę potwierdził przewodniczący jury Agustin Egurrola, a także telewizja TVN.

 • Piróg krytykuje Muchę

  Ania wielokrotnie podkreślała, że jako jurorka zwraca uwagę przede wszystkim na osobowość uczestników - to ona stanowi dla niej esencję tancerza. W ostatnim odcinku show Agustin Egurrola podważył tę(...) zdaniem Mucha jest kompletnym laikiem w kwestii tańca, "miesza prywatne życie z zawodowym i zapomina, o czym jest ten program": "Osobowość jest ważna, ale ona ma pomagać, a przede wszystkim chodzi tu o to...

 • Czemu Mucha kąsa Piróga?

  Kto kogo zje? Mucha Piróga czy Piróg Muchę? Atmosfera w jury programu "You Can Dance - Po prostu tańcz" staje się coraz cięższa. Co ugryzło Anię Muchę, że tak kąsa pozostałych jurorów?

 • Mucha zastąpi Marczuk-Pazurę!

  Wiadomo już, kto zasiądzie w fotelu trzeciego jurora programu "You can dance...". Będzie to Anna Mucha . Informację potwierdziła stacja TVN.

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Mucha wraca do "You Can Dance"!

  Producenci tanecznego show TVN zdecydowali, że Ania Mucha wystąpi w kolejnej edycji programu. Ostry język aktorki i konflikty z pozostałymi członkami jury przyciągnęły przed telewizory wielu widzów.

 • Półfinał "Tańca z gwiazdami"

  "Myślę, że to była niezwykła edycja, bo udało się zebrać gwiazdy pierwszej wielkości, które dobrze wiedziały co je czeka, kiedy szły do tego programu" - mówi Agustin Egurrola, choreograf X edycji "Tańca z gwiazdami". Jego zdaniem, od początku były dwie faworytki - Ania Mucha i Natasza Urbańska.

 • Mucha straci pracę w "YCD"?

  Nie ulega wątpliwości, że Mucha (30 l.) ze swoim niewyparzonym językiem zdobyła dla "You Can Dance" nowych fanów. Wiele osób, nieinteresujących się na co dzień tańcem, zasiada przed telewizorami(...). "Zaczęło się od niewinnych przepychanek słownych z Kingą Rusin. Ale teraz sytuacja zrobiła się poważna. Piróg i Egurrola są wściekli, że zamiast rzetelnie oceniać uczestników, robi wszystko, by zwrócić...

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  W programie zostało dziesięciu uczestników, którzy walczą o stypendium na Broadwayu. W środę, 5 maja, wieczorem podczas programu na żywo z rywalizacji odpadli Kasia Bień i - już po raz drugi - Adam Kościelniak.

Zdjęcia na temat: mucha i egurrola