• Informacje na temat:

  mucha małżęństwo

Artykuły na temat: mucha małżęństwo
 • "M jak miłość": Koniec małżeństwa Chodakowskich!

  Niebawem sąd orzeknie rozwód Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel). On od razu wpadnie w sidła Anety (Ilona Lewandowska), a ona zgodzi się na randkę z Andrzejem (Krystian Wieczorek).

 • "Polowanie na muchy": Tajemnica okularów Małgorzaty Braunek

  O szale bitewnym, operatorze szybszym niż padający śnieg oraz kultowych okularach Małgorzaty Braunek opowiadali twórcy "Polowanie na muchy" podczas cyfrowej premiery filmu Andrzeja Wajdy. Organizatorem pokazu było Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

 • Anka Mucha ostro o Justynie Żyle! Poszło o jej sesję do "Playboya"!

  Anna Mucha (38 l.) postanowiła skomentować ostatnią głośną nagą sesję żony skoczka Piotra Żyły. Takich słów z jej ust chyba nikt się nie spodziewał...

 • Anna "Dulcia" Mucha: Wulkan seksu i głowa rodziny

  Rozbraja mężczyzn swoją nieporadnością, ale potrafi też być wulkanem seksu, przebiegłym strategiem i głową rodziny - taka będzie Dulcia, główna kobieca bohaterka nowej animacji "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów", której głosu użyczy Anna Mucha.

 • "M jak miłość": Finał dwóch małżeństw?

  Chodakowska (Anna Mucha) dowie się, że mąż ją zdradził! O tym, że jest kochanką Olka (Maurycy Popiel), osobiście poinformuje Magdę Aneta (Ilona Lewandowska). Okaże się, że odtrącona przez Chodakowskiego dziewczyna nie potrafi pogodzić się z tym, że mężczyzna, którego pokochała, chce wrócić na łono rodziny. Magda poprosi Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), by został jej adwokatem rozwodowym...

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • "M jak miłość": Anna Mucha chwali się... obrączką! Wyszła za mąż?

  Anna Mucha, czyli Magda z "M jak miłość", uwielbia prowokować. W sobotę 19 maja, kiedy cały świat ekscytował się ślubem księcia Harrego i Meghan Markle, czyli Rachel Zane z amerykańskiego serialu "W garniturach" ("Suits"), zamieściła na InstaStory zdjęcie lśniącej na jej dłoni obrączki. - Też mam swoją - napisała.

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • Anna Mucha coś ukrywa

  Mucha przyzwyczaiła nas już do tego, że skąpi mediom informacji na temat swojego życia prywatnego, a zwłaszcza swojego związku z Włochem Marcelem Sorą. Czasem łatwiej jest więc zorientować się w tym, co naprawdę się u niej dzieje, zwracając uwagę nie na to, co mówi, ale o czym mówić nie chce. Od dłuższego czasu aktorka nosi na prawej dłoni pierścionek, co oczywiście na nowo podsyca plotki o jej...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

Zdjęcia na temat: mucha małżęństwo
Wideo na temat: mucha małżęństwo
 • "M jak miłość": Czy to już koniec?

  nienawiścią Kryńska postanowi spotkać się z Magdą (Anna Mucha). Gdy nie zastanie jej w domu, ruszy do kancelarii. I okaże się bezlitosna: - Olek jest z tobą tylko z litości! Jesteś od niego starsza, masz