• Informacje na temat:

  mucha o meczu

Artykuły na temat: mucha o meczu
 • Anna Mucha jak większość Polaków zasiadła do czwartkowego meczu Polska-Portugalia. Wideo ze swoją reakcją na przegraną zamieściła na Instagramie! Cóż, nie ona jedna zapewne w ten sposób podsumowała ten mecz. Myślicie, że ktokolwiek poza celebrytami nagrywał siebie podczas meczu? Nagranie do zobaczenia poniżej (kliknij w pierwsze zdjęcie). Jak napisała sama zainteresowana, jest to wideo "tylko...

 • Hey kontra Muchy. Charytatywny mecz w Jarocinie

  Niecały tydzień po zakończeniu Mundialu swój wielki mecz podczas Festiwalu w Jarocinie (16-18 lipca) rozegrają drużyny złożone z muzyków oraz najbliższych współpracowników zespołów Hey oraz Muchy.

 • Joanna Mucha przeszła prawdziwą metamorfozę. Wygląda lepiej?

  Joanna Mucha (41 l.) przeszła prawdziwą metamorfozę! Teraz ma... całkiem siwe włosy. Pasuje jej taki wizerunek? Sami zobaczcie!

 • Komu kibicuje Żmuda Trzebiatowska?

  Kibice szykują się już do meczu towarzyskiego Polska - Portugalia, który ma być sportową inauguracją Stadionu Narodowego w Warszawie. Aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska, choć sercem jest z drużyną narodową, nie ukrywa, że kibicuje również Portugalii.

 • Joanna Mucha musiała przejść odwyk?!

  Joanna Mucha (39 l.) zdradza szczegóły swojego odejścia z rządu.

 • Milion dolarów w 30 sekund? Eminem wie, jak zarabiać pieniądze!

  Amerykański raper Eminem otrzymał milion dolarów za reklamę napoju orzeźwiającego. Spot został wyemitowany w przerwie meczu Super Bowl - cieszącej się najlepszą oglądalnością imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych.

 • Anna Mucha tłumaczy się z nagiego zdjęcia!

  Anna Mucha (36 l.) opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie, ponieważ - jak mówi - chciała zachować się honorowo. Jej zdaniem ludzie są dziś zbyt niesłowni, a wyraz "honor" stał się miałki i pozbawiony znaczenia.

 • Margaret "Start a Fire": Oficjalny hymn Mistrzostw Świata w siatkówce

  Margaret, znana z takich utworów jak "Thank You Very Much" czy "Wasted", nagrała piosenkę, która będzie towarzyszyła Mistrzostwom Świata w siatkówce mężczyzn.

 • Anna Mucha o publikacji nagiego zdjęcia: chciałam zachować się przyzwoicie

  Po ćwierćfinałowym meczu EURO 2016 między Polską a Portugalią, Anna Mucha opublikowała na Instagramie filmik, na którym ona i jej partner kibicują drużynie biało-czerwonych. Wideo zyskało ogromną(...) słowa i udowodnienia, że po prostu należy się zachowywać przyzwoicie. Nawet w nieprzyzwoitym kontekście - mówi Anna Mucha. Film pokazujący aktorkę i jej partnera podczas oglądania meczu ma obecnie 141

 • Jackson & Timberlake: Drogocenne lalki

  Na internetowych aukcjach furorę robią lalki-podobizny Janet Jackson i Justina Timberlake'a. Jak łatwo się domyślić, artyści przedstawieni są w sytuacji z przerwy meczu Super Bowl z 1 lutego, kiedy to odsłonięta prawa pierś wokalistki wywołała prawdziwą burzę medialną w Stanach Zjednoczonych.