• Informacje na temat:

  mucha operacje plastyczne

Artykuły na temat: mucha operacje plastyczne
 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ..., syn i przyjaciel, odszedł do wieczności", napisali. Taylor miał na koncie ponad 20 ról filmowych oraz tyle samo występów w serialach. Znany był z roli chirurga plastycznego Sheldona Baylora...

 • Pamiętacie Cheeky Girls? Anoreksja, operacje piersi...

  Wokalistki rumuńskiego duetu Cheeky Girls opowiadają o wieloletnich zmaganiach z anoreksją.

 • ...tabloidów gościła dzięki nowego związku z Nergalem, wokalistą metalowej grupy Behemoth. Pod koniec roku rozstała się także z dotychczasową menedżerką, Mają Sablewską. Anna Mucha - schudła, rozebrała się do(...) dotychczasowej karierze. W ramach promocji chętnie opowiadała o swoim życiu prywatnym, chorobie, operacji plastycznej, samotności i braku partnera. Takie czasy... Kasia Cichopek - uwagę mediów skupiła...

 • Wolszczak: Dojrzałe aktorki dostają mniej

  "Kobiety w pewnym wieku przestają dostawać role" - mówi Grażyna Wolszczak. I choć ona sama jest dumna ze swojego wieku, przyznaje, że w jej zawodzie lata kobiecie liczy się inaczej.

 • 007 pod nożem chirurga?

  Daniel Craig być może będzie potrzebował operacji plastycznej.

 • Przeszła operację, nie wystąpi w Polsce

  Cesaria Evora, gwiazda piosenki z Wysp Zielonego Przylądka, z powodu złego stanu zdrowia odwołała tegoroczną trasę koncertową, podczas której miała odwiedzić także Polskę. Jedyny koncert planowano 22 maja w ramach bydgoskiego Smooth Festivalu.

 • Czasami trzeba odmówić pacjentowi

  Przed nami ostatni odcinek 2. serii "Sekretów chirurgii". Dr Marek Szczyt jest dumny z tego, że pokazał widzom, jak powinny wyglądać profesjonalnie przeprowadzone operacje plastyczne.

 • Nie ma zamiaru się odmładzać

  Marion Cotillard często pytana jest, jak ocenia poprawiane urody poprzez operacje plastyczne. Gwiazda przyznaje, że boi się igieł i zastrzyków, co... chroni ją przed pokusą odmładzania się na siłę.

 • Ma swoją "fabrykę urody"

  W czasach wszechobecnego kultu piękna kobiety pragną wyglądać atrakcyjnie i nienagannie. Czy to naprawdę takie ważne? O byciu piękną za wszelką cenę, operacjach plastycznych i "Fabryce urody" opowiada Dorota Chotecka.

 • Nicolas Cage u Davida Cronenberga

  Nicolas Cage ( "60 sekund" , "Dzikość serca", "Kapitan Corelli" , "Zostawić Las Vegas", "Ciemna strona miasta" ) będzie gwiazdą najnowszego filmu Davida Cronenberga, autora przebojowych produkcji "eXistenZ" , "Mucha" i "Nagi lunch". Jak obiecują twórcy, szczegóły dotyczące obrazu "Painkillers" zostaną ujawnione szerokiej publiczności podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes.

Dyskusje na temat: mucha operacje plastyczne
 • Re: Kto wsiądzie na karuzelę... cooltury?

  Rowy kopie, tłucze kamienie, wymyśla lekarstwo na raka, a może przygotowuje się do jakiejś wielkiej roli w wiekopomnym spektaklu teatralnym lub fascynującym filmie? Karuzela Cooltury, dobra nazwa dla tej imprezy - bo na pewno nie Kultury, bo co gotowanie i operacje plastyczne mają wspólnego z jakakolwiek kulturą? Gdybyś ty musiał tyle razy nogi rozłożyć co pani Mucha, nie pisałbyś takich