• Informacje na temat:

  mucha spacer

Artykuły na temat: mucha spacer
 • Mucha została twarzą firmy kosmetycznej!

  Anna Mucha po raz kolejny udowodniła, że ma głowę do interesów. Właśnie została nową ambasadorką marki Oriflame...

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  W serialu „M jak miłość” grają parę zakochanych. Anna Mucha (37 l.) nie miałaby nic przeciwko temu, by jej bohaterka – Magda – zaszła z ukochanym w ciążę. Jeśli scenarzyści się na to zgodzą, aktorka pomyśli też o rewolucji w życiu prywatnym.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • ​"M jak miłość": Anna Mucha będzie grała w Chicago i Nowym Jorku!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", przygotowuje się do swej kolejnej podróży za ocean. Tym razem jednak nie poleci do USA, by odpoczywać...

 • Mucha życzy "dużych jaj"

  Anna Mucha z radością życzy wszystkim "dużych jaj". Zamiast wspominać lany poniedziałek, malowanie pisanek i spacery ze święconką, Mucha postanowiła podsumować dotychczasowe święta.

 • "M jak miłość": Anna Mucha jest mistrzynią w robieniu... deserów

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", znalazła sposób na jesienną depresję. Gdy za oknem siąpi deszcz, aktorka zabiera się do robienia... deserów. Zapach ciasta roznoszący się po całym domu od razu wprawia ją w doskonały nastrój.

 • Opeth: spacer po parku

  Zakończono prace nad nowym albumem szwedzkiej grupy Opeth. Płyta zatytułowana "Blackwater Park" została nagrana tradycyjnie w studiu Fredman, a wyprodukował ją Steven Wilson, lider formacji Porcupine Tree. Album zostanie wydany w lutym 2001 przez firmę Music For Nations.

 • Jak Ania Mucha opiekuje się córeczką?

  Kiedy tata małej Stefanii, Marcel Sora (31 l.), idzie do pracy, odpoczywająca od show-biznesu Mucha spędza z nią całe dnie. Jeszcze rok temu znana z kontrowersyjnych poglądów na macierzyństwo aktorka uznałaby to za katorgę. Teraz nie może się nacieszyć córeczką. Paparazzi przyłapali młodą mamę na spacerze w warszawskich Łazienkach. Na opublikowanych w "Fakcie" i "Super Expressie" zdjęciach widać...

 • Pocałunek Madzi i Pawła

  Przyjaźń czy miłość? Paweł i Madzia wciąż się wahają... Czy bohaterów "Ma jak miłość" połączy na nowo namiętność? W najnowszym odcinku najpopularniejszego serialu w Polsce zobaczymy wyjątkowo gorący pocałunek!

Dyskusje na temat: mucha spacer