• Informacje na temat:

  mucha spacer z dzieckiem

Artykuły na temat: mucha spacer z dzieckiem
 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  W serialu „M jak miłość” grają parę zakochanych. Anna Mucha (37 l.) nie miałaby nic przeciwko temu, by jej bohaterka – Magda – zaszła z ukochanym w ciążę. Jeśli scenarzyści się na to zgodzą, aktorka pomyśli też o rewolucji w życiu prywatnym.

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • ​"M jak miłość": Anna Mucha będzie grała w Chicago i Nowym Jorku!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", przygotowuje się do swej kolejnej podróży za ocean. Tym razem jednak nie poleci do USA, by odpoczywać...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Kryzys w związku Muchy?

  Ania Mucha (32 l.) przeistoczyła się ostatnio w prawdziwą pracoholiczkę: serial, reklamy, projektowanie kocyków... Kiedy ona i jej partner Marcel Sora znajdują czas dla siebie nawzajem?

 • Steczkowska: Więcej dzieci

  Justyna Steczkowska (32 l.) nie myśli już o życiu w świetle jupiterów, sławie i tłumach fanów. Wokalistka chce spełnić marzenie swego synka Leona, który chciałby mieć jeszcze nie tylko brata, ale również siostrę.

 • Olga Frycz: Jednak wróci do byłego partnera? Zaskakujące wieści

  Kiedy decydowała się na wakacyjną podróż z dzieckiem, nie przypuszczała, że może się ona okazać przełomowym momentem w jej życiu. Olga Frycz jechała do Tajlandii z zamiarem spędzenia czasu z ukochaną(...) wygląda u nas tak samo. Rano śniadanie, później długi spacer plażą. Kiedy Helena idzie na drzemkę, ja w tym czasie pędzę na masaż i mam chwilę dla siebie. Wieczorem padamy jak muchy"- opisywała urlopową...

 • Beata Tadla: Muszę mieć się na baczności

  W mediach pracuje od 22 lat. Sławy zasmakowała już na samym początku, w rodzinnej Legnicy. Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla opowiada o blaskach oraz cieniach swojej popularności - kiedyś i dziś.

 • "M jak miłość": Bartek zapłaci za cudze błędy?

  ...seniorkę (Teresa Lipowska) na spacerze: - Kupiłem domek letniskowy! Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze się zobaczyć? Również Magda (Anna Mucha) jest gotowa na spore zmiany. Chodakowska wyzna(...) Pieńkowska) na pożegnalny spacer. - Gdyby nie ty, nigdzie bym nie pojechał. Bałbym się zostawić mamę, zwłaszcza teraz, kiedy ma te kłopoty z ciśnieniem, z sercem. A tak, jak wiem, że trzymasz rękę na...

 • Lato, gwiazdy i sport

  Polacy coraz częściej biorą udział w imprezach sportowych. Ostatnio takim wydarzeniom chętnie patronują gwiazdy. Niebawem odbędą się dwie imprezy, w których na starcie staną aktorzy i tysiące miłośników sportu.