• Informacje na temat:

  mucha w uchu

Artykuły na temat: mucha w uchu
 • Anna Mucha rozwścieczyła matkę trójki dzieci!

  Anna Mucha (34 l.) wspomina jedną z koszmarnych podróży lotniczych sprzed kilku miesięcy...

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • "Barwy szczęścia": Małgorzata Potocka była zaręczona z... Zygmuntem Malanowiczem

  Małgorzata Potocka, czyli Jola Kozłowska z "Barw szczęścia", często mówi w wywiadach, że w jej życiu było dużo miłości, a mężczyźni, z którymi się wiązała, dawali jej mnóstwo szczęścia. Nie wszyscy wiedzą, że aktorka - będąc studentką - po uszy zakochała się w starszym od niej o 15 lat... Zygmuncie Malanowiczu, czyli niezapomnianym Tomaszu Ciećwierzu z "Domu".

 • "Potrzebne są młode uszy"

  Walijczyk sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Od początku kariery jego niezawodnym znakiem rozpoznawczym jest przede wszystkim wyjątkowy głos.

 • Nie mam w domu telewizora

  Po wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" Anna Mucha nie może opędzić się od ofert pracy. Nadal gra Madzię Marszałek w "M jak miłość", przyjęła rolę w serialu "Usta Usta" w TVN i do tego jeszcze została jurorką w "You Can Dance".

 • "Koniec z zakrwawionymi buntownikami"

  "2006" to nie tylko rok wydania, ale i tytuł trzeciego albumu w dorobku cenionej polskiej formacji Cool Kids Of Death. To album z wielu względów wyjątkowy. Po pierwsze, "Coolki" zarejestrowali materiał nie jak zwykle w swym domowym studiu, lecz w Hamburgu, przy udziale znanego w niemieckim środowisku alternatywnym Tobiasa Levina, odpowiedzialnego wcześniej za brzmienie między innymi takich zespołów, jak Blumfeld, Die Sterne, Tocotronic i To Rococo Rot. Po drugie, utwory na płytę powstawały...

 • Randka w pizzerii

  Monika (Anna Mucha) i Artur (Filip Bobek) wybiorą się razem na pizzę. Milewska będzie chciała przyznać się, że jest bokserką. Zamiast tego... zrobi sobie wspólne zdjęcie z Sagowskim!

 • Kraków: Polskie gwiazdy na festiwalu

  Do wcześniej ogłoszonych artystów Coke Live Music Festival dołączyli Muchy, Sofa, CF 98, Eldo, Rotten Bark, Sokół z zespołem Plastic, Mosqitoo, DonGURALesko oraz zwycięzca Coke Live Fresh Noise - zespół Irena.

 • "M jak miłość": Żadna nie oprze się Budzyńskiemu

  .... Niestety, dziewczyna niespodziewanie oznajmiła mu, że wyjeżdża z Polski. Został sam. Zakochany po uszy Wszystko wskazuje na to, że dopiero Magdzie (Anna Mucha) udało się naprawdę usidlić...

 • Meg Ryan zmęczona komediami romantycznymi

  Meg Ryan oświadczyła, że ma już powyżej uszu bycia "słodką aktorką Ameryki". Hollywoodzka gwiazda, która do tej pory występowała głównie w komediach romantycznych typu "Kiedy Harry poznał Sally" czy "Kate & Leopold" , postanowiła, że nie zagra już więcej roli w takim filmie.

Zdjęcia na temat: mucha w uchu