• Informacje na temat:

  mulberry

Artykuły na temat: mulberry
 • Mentalista

  Patrick Jane spotyka na schodach sądu Eve Mulberry, która została oskarżona o zabicie swojego instruktora tańca Carlosa Ruiza. Po chwili rozmowy z kobietą,...

 • Mentalista

  Projektant mody, Wyck Theissens, ginie w swojej pracowni. Kilka lat wcześniej wycofał się on z branży modowej, po tym jak został publicznie upokorzony przez Juniora Acostę. Okazuje się, że zmarły szykował właśnie kolekcję na swój triumfalny powrót. Agenci CBI ustalają, komu zależało na tym, aby Wyck nie pokazał nowych prac. Tymczasem Patrick spotyka w sądzie Eve Mulberry, oskarżoną o zabicie...

 • Victoria nominowana do "modowego Oscara"

  W tym roku Victoria po raz pierwszy została nominowana do Bristish Fashion Awards - brytyjskich "Oscarów mody". To wielkie święto dla dość młodej na rynku marki Beckham. Jej kolekcja nominowana jest do British Fashion Awards 2010 w kategorii Designer Brand obok takich domów mody jak Burberry, Mulberry i Pringle. To dowód na to, jak poważnie traktowane są jej przedsięwzięcia w świecie mody. 36

 • Lana del Rey robi karierę w świecie mody

  Intratny kontrakt z jedną z najpopularniejszych sieciówek z ciuchami podpisała amerykańska wokalistka Lana del Rey.

 • Victoria Beckham z Oscarem?

  Co prawda z zespołem Spice Girls zdobywała wiele wyróżnień, ale jej sceniczny wizerunek był wtedy, delikatnie mówiąc, kiczowaty. Te czasy Victoria Beckham ma już jednak za sobą. "Posh Spice" zajęła się projektowaniem mody i z każdym sezonem udowadniała, że to jej prawdziwe powołanie. W tym roku po raz pierwszy została nominowana do Bristish Fashion Awards - brytyjskich "Oscarów mody".

 • Depp i książki dla dzieci

  Studio filmowe Infinitum Nihil Johnnyego Deppa, we współpracy z Illumination Entertainment wyprodukuje film biograficzny poświęcony jednemu z najpoczytniejszych autorów książek dla dzieci, Dr. Seussowi. W rolę pisarza może wcielić się sam Depp.

 • Lana del Rey będzie również modelką

  27 stycznia ukaże się na świecie oczekiwany debiutancki album amerykańskiej sensacji ostatnich miesięcy, Lany del Rey. Ale to nie koniec przełomowych wydarzeń w jej karierze.

 • Filmowe Święto Niepodległości

  W czwartek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu główne kanały telewizyjne zwiększają liczbę filmów w swoich ramówkach. Najwięcej polskich filmów zaserwuje widzom TVP.

 • Przewodnik rockowy: Steve Winwood. Człowiek-firma

  12 maja 65 lat kończy Steve Winwood, wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, producent, współpracownik m.in. Jimiego Hendrixa, Erica Claptona, Roda Stewarta. Jeden z najbardziej rozchwytywanych i najbardziej pracowitych artystów w historii rock and rolla.