• Informacje na temat:

  mumia

Artykuły na temat: mumia
 • Klątwa mumii

  odc. 2 Właściciele galerii sztuki Zygmunt Pelkin i Sebastian Hajewicz oprócz legalnej działalności prowadzą handel antykami pochodzącymi z przemytu. Za...

 • Powstanie "Mumia 3"

  Brendan Fraser, bohater filmów przygodowych "Mumia" i "Mumia powraca" , w jednym z niedawnych wywiadów ujawnił, że trwają przygotowania do realizacji trzeciej części opowieści o egiptologach poszukujących skarbów. Podobno jest już gotowy scenariusz obrazu "Mumia 3".

 • Jacek Borusiński z kabaretu Mumio: Nawracanie ludzi traktuje jak swoją misję!

  Jacek Borusiński (46 l.) jeszcze kilka lat temu był jedną z największych gwiazd polskiego kabaretu. Popularność i ogromne pieniądze przyniósł mu także udział w reklamach jednej z sieci komórkowych. Świat show-biznesu poznał od podszewki. Nie chce być jego częścią...

 • "Mumia powraca" na video

  Już w czwartek, 20 grudnia, wszyscy polscy wielbiciele krwiożerczej mumii będą mogli wypożyczyć kasetę video z przebojem "Mumia powraca" . Film na DVD ukaże się 21 stycznia 2002 roku. Wtedy też każdy będzie mógł spróbować sił w niezwykłym konkursie. Akcja kontynuacji słynnej "Mumii" rozgrywa się dziesięć lat po wydarzeniach barwnie przedstawionych w pierwszej części filmu.

 • Członkowie kabaretu Mumio o krok od rozstania!

  Jadwiga Basińska (43 l.) i Dariusz Basiński (48 l.) mieli wszystko: rodzinę, popularność, pieniądze. Odczuwali jednak pewien istotny brak. Przełomem okazały się wakacje spędzone z Darkiem Malejonkiem.

 • "Mumia 2" z tą samą obsadą

  Reżyser "Mumii" Stephen Sommers został niemal zmuszony do zatrudnienia tych samych aktorów do kontynuacji przebojowego horroru, ponieważ błagali go o ponowny udział.

 • "Komisarz Alex": Nowe śledztwa i nowi bohaterowie

  Orlicza, będą też m.in. kradzież i nielegalny handel mumiami egipskimi i innymi antykami, seryjne napady i gwałty na nastolatkach, bestialskie morderstwa zlecone przez gangsterów oraz wzbudzające...

 • Mumia wraca!

  Zakończyły się zdjęcia do sequela filmu "Mumia". Autorem scenariusza jest twórca części pierwszej Stephen Sommers, który już po raz drugi stanął także za kamerą krwiożerczej opowieści. Na planie spotkali się również aktorzy znani z pierwowzoru - Brendan Fraser ("Bedazzled"), Rachel Weisz ("Reakcja łańcuchowa"), John Hannah ("Huragan") i Oded Fehr ("Deuce Bigalow").

 • "Świat według Kiepskich": Tomasz ​Karolak na planie serialu!

  Tomasz Karolak wystąpił gościnne w serialu "Świat według Kiepskich". Aktor na planie miał kilka wcieleń - był m.in. mumią i diabłem, co z pewnością stanowiło nie lada wyzwanie dla charakteryzatorów.

 • Filmy "Mumia" i "Mumia powraca" na DVD!

  Już od poniedziałku, 21 stycznia, wszyscy wielbiciele krwiożerczych mumii mogą kupić i wypożyczyć specjalne edycje płyt DVD z dwoma przebojowymi filmami: "Mumia" oraz "Mumia powraca" . Obok wydań tradycyjnych, firma Columbia TriStar Home Entertainment oferuje bowiem wydanie dwupłytowe oraz zestaw "de luxe edition", zawierający aż cztery krążki!

Zdjęcia na temat: mumia
Wideo na temat: mumia
 • Ewa Wiśniewska o operacjach plastycznych

  Aktorka Ewa Wiśniewska w "Kulisach sławy TVN" zdradziła, jakie ma podejście do tak popularnych w środowisku operacji plastycznych. "Ja w to nie chcę wkraczać" - mówi stanowczo. "Mam zmarszczki, które muszę mieć, bo trudno żebym ich nie miała. Po operacjach to nie jest twarz człowieka, to jest twarz mumii". Która znana pani poczuje się dotknięta? (Uwaga TVN/x-news)

 • Hotel Transylwania 3D

  Grupa dobrze znanych strasznych postaci takich jak: Frankenstein, Mumia, Dracula oraz Wilkołak chowa się w hotelu na peryferiach Transylwanii.

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...