• Informacje na temat:

  muniek staszczyk zatrzymany

Artykuły na temat: muniek staszczyk zatrzymany
 • Pogrzeb Kory. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystkę. Wzruszająca przemowa Kamila Sipowicza

  ...i pianista Adam Sztaba (razem z Korą przez 11 edycji zasiadał w jury "Must Be The Music"), Muniek Staszczyk, Janusz Panasewicz i wielu wielu innych przedstawicieli polskiej kultury. Wiele osób przyniosło...

 • T. Love uderza: Mocny tekst Muńka

  Do sieci trafił już najnowszy teledysk grupy T. Love do piosenki "Polskie mięso". W nowym singlu Muniek Staszczyk uderza w media i w polityków.

 • Muzyk T. Love zatrzymany przez policję!

  Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 52-letni kompozytor Włodzimierz S., u którego w mieszkaniu i w aucie znaleziono w sumie ponad 1 kg marihuany i haszyszu. 42-letni Paweł N., basista zespołu T. Love, po przesłuchaniu w charakterze świadka, został zwolniony..

 • "Stare, ale jare"

  się szybko. Wszyscy w przeraźliwym tempie gnają, a my celowo się cofnęliśmy - tak o najnowszej płycie T. Love zatytułowanej "Old Is Gold" opowiada Muniek Staszczyk. Wokalista opowiedział nam również o problemach z odnalezieniem się w cyfrowym świecie, miłości do płyt CD i spadku popularności krzyża. Z Muńkiem Staszczykiem rozmawiał Artur Wróblewski.

 • Muniek rozdaje szczeniaki!

  Lider T. Love szuka właścicieli dla czterech szczeniąt - trzech psów i suczki - które urodziły się w połowie stycznia.

 • Dokument o polskim rocku

  Dokumentalny film o polskim rocku - "Beats of Freedom - Zew wolności" - trafi 12 marca na ekrany kin. Legendy rockowego podziemia - m.in. Muniek Staszczyk i Tomek Lipiński - dzielą się w nim wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze.

 • "Żywie Biełaruś!": O muzyce, miłości i wojsku

  O muzyce, miłości, wojsku i walce o wolność na Białorusi - film "Żywie Biełaruś!" w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza 19 kwietnia trafi do polskich kin. W rolach głównych wystąpili Dźmitry Vinsent Papko i Karolina Gruszka.

 • Straszydła 2008

  Straszą nie tylko swoimi piosenkami, ale także częstą, uporczywą i bolesną dla wielu obecnością w mediach. Przedstawiamy ranking najgorszych polskich wykonawców 2008 roku.

Wideo na temat: muniek staszczyk zatrzymany
 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...

 • Blue Jasmine

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy (zmysłowa Barcelona, romantyczny Paryż i kipiący humorem Rzym), Woody Allen powraca do rodzinnej Ameryki. Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, a konta...

 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.