• Informacje na temat:

  murowany przebój

Artykuły na temat: murowany przebój
 • Kim jest Rodżer Blejk?

  W rozmowie z INTERIA.TV Bartek Kasprzykowski uchylił rąbka tajemnicy na temat najnowszego serialu TVN, "Grzesznych i bogatych". Wydaje się, że to murowany przebój! Premierowy odcinek został wyemitowany 25 października 2009 roku.

 • Recenzja Tinashe "Aquarius": Być kimś, być sobą

  Jeśli trzeba znaleźć złoty środek między czarną muzyką głównego nurtu, taką "na bogato", a dziwaczejącym indie r'n'b, to wystarczy posłać Tinashe.

 • Wiosenne nowości 2011!

  .... W rezultacie rozpocznie pracę w restauracji "Imbir", prowadzonej przez Jerzego (Borys Szyc). Murowany przebój? Poza obsadą, głównym atutem produkcji jest smakowite otoczenie. Będzie można śledzić...

 • "Must Be The Music": Do izolatki!

  Utalentowane nastolatki, śpiewający policjant, growlująca Amanda i powroty znanych twarzy - za nami drugi odcinek ósmej edycji "Must Be The Music".

 • Zdradza tajemnice nowego serialu

  W rozmowie z INTERIA.TV Bartek Kasprzykowski uchylił rąbka tajemnicy na temat najnowszego serial u TVN, "Grzesznych i bogatych". Wydaje się, że to murowany przebój! Premierowy odcinek zostanie wyemitowany już 25 października.

 • Przebój Roku RMF FM: Poznaj wyniki!

  Rok 2010 śmiało można uznać rokiem Shakiry. Kolejnym potwierdzeniem jest fakt, iż największym przebojem minionych 12. miesięcy w plebiscycie Przebój Roku RMF FM okazał się jej utwór "Waka, Waka (This Time For Africa)". Sporą popularnością cieszyła się również inna kompozycja Kolumbijki - "Loca".

 • Z potworem w roli głównej

  Spośród sześciu premier tego tygodnia stawiamy na największy azjatycki przebój ostatnich lat - horror science fiction "The Host: Potwór". A co piszą o nim polscy krytycy?

 • Bożena Dykiel śpiewa Shazzę

  Co czeka nas w najbliższą sobotę w "jak Oni śpiewają"? Przede wszystkim sporo muzyki tanecznej: murowanym hitem będzie z pewnością występ Bożeny Dykiel, która wykona "Bierz co chcesz" z repertuaru Shazzy. Program opuści także pierwsza z gwiazd.

 • Wakacyjna Katy Perry nie ma sobie równych

  Singel "California Gurls" Katy Perry i Snoop Dogga to obecnie murowany faworyt wyścigu o miano przeboju lata. Piosenka po raz kolejny znalazła się na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów radia BBC.

 • Piersi o "Bałkanice": Przez przypadek

  "Bałkanica" powstała jak inne piosenki - przez przypadek - tak o jednym z największych polskich przebojów 2013 roku mówi Adam Asanov, nowy wokalista grupy Piersi.

Wideo na temat: murowany przebój
 • Astro Boy

  Niesamowita opowieść o chłopcu-robocie, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia przeżywa masę niebywałych przygód! Wyposażony w silniki odrzutowe w butach i działa laserowe w dłoniach wymknie się wojskowemu pościgowi i stoczy niejeden pojedynek ze złymi robotami. Wszystko po to, aby wrócić do rodzimego Metro City i powstrzymać złego prezydenta Stone'a przed planami opanowania całej Ziemi. Kolejny przebój twórców "Wojowniczych żółwi ninja"!

 • Toy Story 3D

  "Toy Story", niezapomniany przebój ze studia Pixar, wraca na ekrany kin 5 lutego 2010 roku i to w wersji 3D. - Myślę, że najważniejsze w naszych filmach było rozwinięcie obecnego w umyśle każdego chyba dzieciaka przekonania, że gdy nie ma nas w pokoju, nasze zabawki zaczynają działać i mówić - wspominał scenarzysta Andrew Stanton. "Ojciec" zaś "Toy Story", laureat dwóch Oscarów John Lasseter podkreślał, że pomysł, by opracować klasyczne już filmy jako trójwymiarowe dał nowy impuls twórcom,...

 • Za jakie grzechy, dobry Boże?

  Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie...