• Informacje na temat:

  murphy lee zdjęcia

Artykuły na temat: murphy lee zdjęcia
 • Lea Michelle podziękował fanom za wsparcie

  ...w moim sercu". Obok wpisu Lea zamieściła zdjęcie swoje i uśmiechniętego Cory’ego. Ryan Murphy, producent "Glee", serialu w którym występowała para, powiedział, że w dniach bezpośrednio po śmierci(...). Obstawała przy stanowisku, że lepiej będzie, jeśli wznowimy pracę wcześniej niż później, bo pracownicy ekipy mają kredyty do spłacenia i rodziny na utrzymaniu" wyjaśnił Murphy. "Wszyscy uwielbialiśmy...

 • Oscary na żywo w INTERIA.PL

  Z ośmioma statuetkami "Slumdog. Milioner z ulicy" zdominował tegoroczną ceremonię wręczenia nagród Akademii. Obok Oscara dla najlepszego filmu, wyróżniono go też m.in. za najlepszą reżyserię (Danny Boyle), najlepsze zdjęcia (Anthony Dod Mantle), najlepszy scenariusz (Simon Beaufoy) i najlepszą muzykę (A.R. Rahman).

 • Zginął przed ślubem?

  ...dalszych prac nad serialem. Już w sierpniu rozpoczną się zdjęcia do dwóch pierwszych odcinków (ich tematyka będzie związana z Beatlesami) piątego sezonu "Glee". Twórca serialu, Ryan Murphy, ogłosił...

 • Oscarowa gala: Co nas czeka?

  Polski operator Janusz Kamiński, reżyserzy Steven Spielberg i Ang Lee, aktorzy Bradley Cooper i Jessica Chastain oraz twórcy piosenek z filmów "Skyfall" i "Ted" są wśród artystów z szansami na tegoroczne Oscary. 85. gala rozdania statuetek odbędzie się w niedzielę, 24 lutego, w Los Angeles.

 • "9-1-1": Szalone wypadki, żarty na planie i bohaterstwo strażaków - rozmawiamy z Ryanem Guzmanem

  Na początek chciałam cię zapytać o to, jak dołączyłeś do obsady serialu "9-1-1"?  Czy miałeś okazję spotkać się z aktorami i twoim imiennikiem, Ryanem Murphym, przed rozpoczęciem zdjęć do drugiego(...) się dzieje. Stawka zawsze jest wysoka, ale w każdym odcinku znajdzie się sporo elementów komicznych. Ryan Murphy, Tim Minear i John Gray stworzyli serial dla każdego. Scenarzyści oparli historie na...

 • Nominacje do nagród Golden Satellite

  Międzynarodowa Akademia Prasowa (International Press Academy) przyznaje swoje nagrody - Golden Satellite Awards - już od pięciu lat. We wtorek,19 grudnia, jej przedstawiciele ogłosili listę filmów i ludzi kina nominowanych do tych wyróżnień. Najwięcej nominacji - aż w 10 kategoriach, otrzymał obraz Ridley'a Scotta "Gladiator", na drugim miejscu, z 9 nominacjami znalazł się "Traffic" Stevena Soderbergha. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 14 stycznia w hotelu Beverly Hills.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...zwiększa ryzyko operacji zastawki serca, której potrzebuje dziewczyna. Lekarze starają się nakłonić Louisę do jedzenia. Imają się wszelkich sposobów, by jej pomóc. Murphy zauważa bąbelki w moczu jednego...

 • Oscary 2013: Znamy nominowanych

  Zgodnie z przewidywaniami, "Lincoln", najnowszy film Stevena Spielberga, zdobył najwięcej - aż 12 nominacji do tegorocznych Oscarów. Bezprecendensowe są także nominacje dla 9-letniej Quvenzhane Wallis i 85-letniej Emanuelle Rivy - obie walczą o statuetkę w kategorii najlepsza aktorka.

 • 10 lat bez Chucka Schuldinera

  Dokładnie 10 lat temu, 13 grudnia 2001 roku, zmarł Chuck Schuldiner, ikona death metalu i niezwykle utalentowany gitarzysta. W 10. rocznicę śmierci lidera legendarnej amerykańskiej grupy Death, przypominamy początki kariery jednego z największych wizjonerów w historii muzyki metalowej.

 • Oscary: Ciekawostki

  Rywalizacja o statuetkę dla najlepszej aktorki między 9-latką i 86-latką oraz "specjalny numer" Setha MacFarlane'a, twórcy komedii "Ted" o bardzo niesfornym misiu - to tylko niektóre z ciekawostek związanych z 85. galą Oscarów.