• Informacje na temat:

  musiał o kożuchowskiej

Artykuły na temat: musiał o kożuchowskiej
 • Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał zbliżyli się do siebie. Nieważna różnica wieku!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) poznała Macieja Musiała (24 l.), gdy ten miał 15 lat. Była świadkiem jego młodzieńczego buntu. Pomogła mu w trudnych chwilach. Wiele ich łączy, mimo różnicy wieku. Dziś patrzy na niego z dumą i radością.

 • Małgorzata Kożuchowska w Pałacu Prezydenckim

  Małgorzata Kożuchowska - pierwszy raz po urodzeniu syna Jasia - pokaże się publicznie. W najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, aktorka poprowadzi koncert kolęd, który odbędzie się w Pałacu Prezydenckim.

 • Małgorzata Kożuchowska tak wypoczywa w górach! Wyjazd musiał sporo kosztować!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) nigdy nie ukrywała tego, że jest tradycjonalistką, a także tego, że religia jest bardzo ważna w jej życiu. Boże Narodzenie to dla aktorki jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu całego roku. Dlaczego tym razem jednak odeszła od tradycji?

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Tego Teresa Lipowska po Kożuchowskiej się nie spodziewała!

  Zaliwski (†77) długo walczył z nowotworem. "Mój mąż cierpiał trzy lata w potwornych bólach. Cały czas musiał przyjmować morfinę. Ja to wszystko z nim przeżywałam. Bardzo" – opowiadała w żałobie(...) wyczuciem i taktem rozmawiała z nią o dramatycznych przeżyciach. Dwa lata później, 30 sierpnia 2008 roku, z kolei Lipowska towarzyszyła Kożuchowskiej w najważniejszym wydarzeniu w jej życiu.  "Byłam na...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Małgorzata Kożuchowska: Będzie jeszcze więcej aktorki w TVP!

  Jeszcze niedawno mówiło się, że kolejny sezon "rodzinki.pl" może nie powstać. Składało się na to kilka powodów. Wcielający się w Tomka Boskiego Maciej Musiał rozpoczął studia aktorskie w szkole(...) z życia syna - mówi "Rewii" znajoma Kożuchowskiej. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski: przed nimi 8. rocznica ślubu!

  ...przybiegł zdyszany Bartek ze zmaltretowanymi kwiatami w ręku. Okazało się, że pociąg, którym jechał, nie zatrzymał się na właściwej stacji, i musiał pokonać 5 km biegiem. - Na początku naszej znajomości rozwinęłam przed Bartkiem czarną wizję życia z aktorką. Powiedziałam, że to egoistyczny, okrutny i często niesprawiedliwy zawód. Bałam się, że się przestraszy, ale musiałam mieć pewność. Nie mogłam go...

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

Zdjęcia na temat: musiał o kożuchowskiej
Wideo na temat: musiał o kożuchowskiej
Dyskusje na temat: musiał o kożuchowskiej