• Informacje na temat:

  music zapraszamy

Artykuły na temat: music zapraszamy
 • Żona Sławomira pokazała majtki w TVP!

  Sławomir Zapała (34 l.) to obecnie jedna z najjaśniejszych gwiazd TVP. Po ogromnym sukcesie piosenki "Miłość w Zakopanem" muzyk chętnie zapraszany jest do telewizji publicznej. We wtorek 34-latek pojawił się w gmachu przy Woronicza ze swoją małżonką Kajrą na Big Music Quiz. Kobieta tak dokazywała przed fotoreporterami, że w końcu zaliczyła wtopę.

 • "Must Be The Music": Uczestnicy obrazili jury! Wideo

  Uczestnicy pojawiający się na scenie ósmej edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" muszą liczyć się z tym, że jury może skrytykować ich występ. Na gorzkie słowa z pewnością nie był gotowy góralski zespół Śtuderanci, który po werdykcie...

 • "To nie koniec świata!": Casanova na końcu świata!

  W 20. odcinku "To nie koniec świata" pojawi się nowy bohater: Klaudiusz Potocki - ekscentryczny pisarz i uwodziciel... A do obsady dołączy Piotr Rogucki, znany aktor, muzyk, poeta, lider zespołu Coma i juror telewizyjnego show "Must be the music".

 • Zagraj na Electronic Beats Festival

  Metronomy, Gilles Peterson, Highasakite, Motor City Drum Ensamble, Adi Ulmansky i... może ty? Electronic Beats zaprasza do udziału w konkursie, którego zwycięzca zagra 27 lutego, na kolejnej polskiej edycji kultowego festiwalu.

 • Nominacje do Telekamer 2014!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczy Agnieszka i Stefano?

  Zbliża się półfinał programu "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Już w piątek, 6 listopada, przekonamy się, kto będzie walczył o Kryształową Kulę. Tymczasem trwają przygotowania i próby - co zatańczą Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino?

 • Maria Sadowska przerwała milczenie: Najgorsze dwa miesiące mojego życia

  Na początku sierpnia dziennikarz śledczy Mariusz Zielke napisał w mediach społecznościowych, że osobą, która miała molestować dzieci podczas realizacji muzycznych programów muzycznych "Tęczowy Music Box" i "Co jest grane" jest znany muzyk Krzysztof Sadowski (82 l.). Zielke zebrał relacje 30 kobiet oraz kilku mężczyzn, którzy twierdzą, że w przeszłości byli krzywdzeni przez artystę. Sprawą...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2015: Jurorzy "TzG" pominięci!

  W poniedziałek, 10 listopada, poznaliśmy nominowanych do przyszłorocznych Telekamer "Tele Tygodnia". Niespodzianką jest nieobecność na liście któregokolwiek z jurorów programu "Taniec z Gwiazdami".

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #80

  ..., to zapraszamy tutaj ! Aktualizacja #80 [20 września]: W serwisie Netflix pojawiły się dzisiaj następujące seriale: "Criminal" (Wielka brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania) oraz "Rozczarowani...

 • David Guetta: Kiedyś ludzie nie traktowali DJ-ów poważnie

  Jest najpopularniejszym didżejem świata. Zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Tylko u nas - jedyny wywiad z Davidem Guettą! O nowym albumie, rywalizacji z Calvinem Harrisem i dowcipach, które zupełnie go nie śmieszą.