• Informacje na temat:

  musical

Artykuły na temat: musical
 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan chce wyprodukować musical!

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość" i Maria Biernacka z "W rytmie serca", nie kryje, że uwielbia pracować z mężem, a ich wielkim wspólnym marzeniem jest wyprodukowanie musicalu. - Przyjdzie taki czas, kiedy w końcu się do tego zabierzemy - mówi aktorka.

 • Polański wystawił w Paryżu musical "Bal wampirów"

  Musical "Bal wampirów", inspirowany kultowym filmem Romana Polańskiego "Nieustraszeni pogromcy wampirów", miał 16 października w Paryżu swoją premierę. Reżyserem musicalu jest sam Polański.

 • "Fear the Walking Dead": Świat po apokalipsie, zmiany i... musical - rozmawiamy z Colmanem Domingo

  O tym, jak dobrze bawią się aktorzy z "Fear..." podczas promocji serialu, czwartym sezonie serialu, zmianach i dlaczego twórcy "Fear the Walking Dead" powinni nakręcić odcinek musicalowy opowiada Colman Domingo.

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Szkolny musical

  Rachel i Kurt wybierają się do Limy, podczas gdy członkowie chóru wystawiają własną produkcję "Grease". Cassandra July nieoczekiwanie powraca i wywołuje...

 • Sting: Ostra krytyka musicalu wokalisty

  26 października 2014 r. na deskach Broadwayu zadebiutował musical "The Last Ship" Stinga. Sztuka nie została jednak zbyt entuzjastycznie przyjęta, a większość krytyków uznała nowe dzieło Brytyjczyka za nudne i pełne błędów.

 • "American Psycho": Remake, musical czy serial?

  ...napisać muzykę do, opartego na filmie i książce "American Psycho", musicalu. Scenariusz produkcji miał opracować odpowiedzialny za sukces "Trzy na jednego" - Roberto Aguirre-Sacasa. Do finalizacji produkcji nigdy jednak nie doszło. Ostatni pomysł, którego realizacja, w przeciwieństwie do musicalu, wydaje się zadaniem w miarę wykonalnym, to produkcja nowej wersji filmu. Studio Lionsgate...

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • Lubert pisze musical o Dodzie

  Tomek Lubert pisze musical zainspirowany swoją byłą koleżanką z zespołu Virgin - Dodą.

 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".

Zdjęcia na temat: musical
Wideo na temat: musical
 • Coldplay przedstawia: musical "Gra o tron"

  Kit Harington, Peter Dinklage i Emilia Clarke wraz z brytyjskim zespołem Coldplay zrealizowali musicalową "Grę o tron". Trzeba przyznać, że bardzo ładnie śpiewają!

 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").

 • "Gra o tron" jako... musical?

  Fani serialu nakręcili własną wersję, musical, w którym bohaterowie spekulują, kto z nich padnie ofiarą w nadchodzącym sezonie. Spoilerów brak, także zapraszamy do oglądania tuż przed dzisiejszą polską premierą serialu!

 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

Dyskusje na temat: musical