• Informacje na temat:

  musical gwiazdor

Artykuły na temat: musical gwiazdor
 • Zmarł gwiazdor "Dallas"

  ...karierę, występując w Dallas, pracując jako asystent produkcji i grając małe role w Theater'50 Margo Jones, a następnie w musicalach z St. John Terrell's Music Circus w St. Petersburg na Florydzie...

 • Peter Dinklage składa hołd ofiarom "Gry o tron"

  Z okazji Dnia Czerwonego Nosa gwiazdor serialu "Gra o tron", Peter Dinklage, zaśpiewał napisaną przez zespół Coldplay piosenkę, będącą jazzowym hołdem dla wszystkich postaci, które zginęły w show HBO.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska zasiądzie w fotelu... jurora

  Katarzyna Zielińska, czyli mecenas Laura Curyło z "O mnie się nie martw", od dawna interesuje się i pasjonuje... musicalami. Nic dziwnego, że to właśnie ją zaproszono, by zasiadła w fotelu jurora w poświęconym musicalowym hitom odcinku show "SuperSTARcie".

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Jacek Borkowski: Córka idzie w jego ślady?

  ...powody do radości, a wszystko dzięki córce. "Radość Jacka Borkowskiego nie zna granic. Niedawno jego 11-letnia córka Magda wystąpiła w koncercie 'Musical Express' organizowanym przez Warsztatową Akademię Musicalową" - czytamy w "Na żywo". Gwiazdor "Klanu" nie posiada się z radości, że jego pociecha wykazuje zdolności artystyczne i zaczyna odnosić sukcesy. - Magda dobrze czuje się na scenie i jeśli...

 • "Kolacja kanibali": Debiut teatralny Borysa Lankosza

  W oczekiwaniu na styczniową premierę ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy", Borys Lankosz ("Rewers") pracuje nad swoim teatralnym debiutem - spektaklem "Kolacja kanibali". Premiera przedstawienia odbędzie się w Teatrze Polonia w czwartek, 6 listopada.

 • Fani Jacksona: to istne szaleństwo

  .... Film wytwórni The Sony Pictures wyreżyserował wieloletni współpracownik Jacksona Kenny Ortega, twórca "High School Musical", który pracował z gwiazdorem przy próbach do "This Is It". W filmie znajdą się(...)Film zawiera nieudostępniane do tej pory publiczności nagrania z prób przed londyńską trasą koncertową, którą przedwcześnie zmarły gwiazdor miał rozpocząć występem 13 lipca. Sprzedaż biletów...

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Lubi mieć "plan b"

  Kiedy zrozumiałeś, że chcesz poświęcić się aktorstwu? - Pamiętam dokładnie, to było w szkole podstawowej. Moja klasa postanowiła wystawić musical. Nigdy wcześniej nie śpiewałem przed publicznością, ale pani od muzyki była pewna, że sobie poradzę. Dzięki niej zaśpiewałem nie tylko w tym musicalu, ale także w każdym następnym wystawianym w szkole. Przez to zyskałem status szkolnego gwiazdora...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

Wideo na temat: musical gwiazdor
 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").

 • Ekipa

  Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają... i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.