• Informacje na temat:

  musical metro aktorzy

Artykuły na temat: musical metro aktorzy
 • Józefowicz: To prawda, syn nie został dopuszczony do matury

  ...swoje dzieło w Chinach? J.J.: - Mam sygnały, że jest zainteresowanie naszym musicalem w Chinach, Japonii i Ameryce. Ale jedno jest pewne - na początku jesieni pojedziemy do Petersburga. Zabiera pan(...) swoimi aktorami. Ale dziś już wiem, że zagrają nasi aktorzy. Nie zabierzemy więc Kalinki, bo w Petersburgu czeka mnie i Nataszę dużo ciężkiej pracy. Nie ma sensu ciągnąć dziecka ze sobą. Jak się panu...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • "Metro" w obsadzie sprzed lat

  Janusz Józefowicz, Katarzyna Groniec i Michał Milowicz, to kilka z gwiazd, które 23 lata temu grały w pierwszej obsadzie musicalu "Metro". Teraz artyści postanowili spotkać się ponownie na jednej scenie, by zebrać pieniądze na leczenie koleżanki.

 • Natasza Urbańska jako Pola Negri

  Janusz Jóźefowicz, Janusz Stokłosa i Agata Miklaszewska. To trio przed 20 laty stworzyło pierwszy polski musical "Metro". 3 grudnia 2011 roku podczas Camerimage w Bydgoszczy odbędzie się światowa prapremiera pierwszego musicalu w technologii 3D "Pola Negri" z Nataszą Urbańską w roli tytułowej.