• Informacje na temat:

  musical rubika

Artykuły na temat: musical rubika
 • Rubik przygotowuje musical

  Piotr Rubik i Zbigniew Książek pracują właśnie nad wielkim musicalem pod roboczym tytułem "Niech mówią, że to nie jest miłość". Kompozytor porównuje dzieło do filmu "Mamma Mia!" z Meryl Streep i Colinem Firthem.

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • .... Od trzynastego roku życia grywał w przedstawieniach amatorskich, następnie wygrał casting i dostał główną rolę męską w głośnym musicalu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy "Metro". To przyniosło mu(...) pierwszego polskiego rock-musicalu "Kompot" Jonasza Kofty i Bebe Rychtera. Zagrał w nim również główną rolę męską. Z Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą współpracował przy musicalach "Do...

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • "Jak Oni śpiewają 6" - lista uczestników

  ...widowiska. W "Jak Oni śpiewają 6" uczestnicy zmierzą się z trudniejszymi gatunkami muzycznymi jak jazz, opera czy np. z piosenkami z musicali. W pierwszym odcinku wystąpią razem z chórem pod dyrekcją Piotra Rubika. Program poprowadzą: Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a w fotelu jurorów zasiądą ponownie: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. Zobacz również: Kasia Cichopek upokorzona...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Piotr Rubik tworzy musical

  W planach na 2010 rok Piotr Rubik ma musical tworzony w duecie ze Zbigniewem Książkiem, współautorem przebojowego "Tryptyku Świętokrzyskiego". Kompozytor liczy także, że jego nowy utwór "Shanghai Rhapsody", przygotowany na wystawę EXPO 2010, trafi do milionów odbiorców.

 • Rubik w szale twórczym

  Piotr Rubik nie zwalnia tempa i szykuje kolejne dzieła. Popularny kompozytor wydaje płyty z częstotliwością deszczu w Londynie i wcale nie ma zamiaru tego zmieniać.

 • Piotr Rubik zarobi milion

  Popularny kompozytor za występy dla Polonii w USA i Kanadzie zgarnie milion złotych.

 • Rubik do Ameryki z dzieckiem

  Jesienią Piotr Rubik (42 l.) zagra serię koncertów dla amerykańskiej Polonii.

Wideo na temat: musical rubika
 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").

 • Wino truskawkowe

  To nie jest film o miłości, chociaż miłość jest w nim obecna. To nie jest komedia, chociaż bohaterowie mówią śmieszne rzeczy. To nie jest kryminał, chociaż główny bohater docieka, kto zabił.... To nie film obyczajowy, chociaż prowincja urzeka tu swoimi kolorami. To nie jest też musical, chociaż namiętna Lubica tańcem wyraża swoją tęsknotę. To także nie jest film o duchach, chociaż duch prowadzi pogawędki z bohaterem. Kilka łyków "Wina truskawkowego" wprowadza nas w magiczny świat prawdziwego...

 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...