• Informacje na temat:

  musical zbliża

Artykuły na temat: musical zbliża
 • "Fear the Walking Dead": Świat po apokalipsie, zmiany i... musical - rozmawiamy z Colmanem Domingo

  O tym, jak dobrze bawią się aktorzy z "Fear..." podczas promocji serialu, czwartym sezonie serialu, zmianach i dlaczego twórcy "Fear the Walking Dead" powinni nakręcić odcinek musicalowy opowiada Colman Domingo.

 • "High School Musical" po chińsku

  Disney w natarciu na Chiny! Wytwórnia poinformowała, że powstanie chińska wersja filmu "High School Musical" - czytamy w 'Variety".

 • Narzeczona Nowickiego w szpitalu

  Zbliża się ślub aktora Jana Nowickiego z Małgorzatą Potocką. Tymczasem kilka dni temu panna młoda wylądowała w szpitalu. Nie wiadomo, czy ceremonii nie będzie trzeba przełożyć...

 • Cam'ron i gangsta-musical

  Pochodzący z Harlemu raper Cam'ron jest w trakcie kręcenia ujęć do gangsta musicalu "Killa Season." W zdjęciach udział bierze też ekipa DipSet.

 • Natasza Urbańska ma żal do męża?! Kryzys wisi w powietrzu!

  Natasza Urbańska (40 l.) zebrała wiele dobrych opinii na temat swojej roli w musicalu „Polita”, którego reżyserem jest jej mąż, Janusz Józefowicz (58 l.). Teraz jednak nie wiadomo, czy zatrudni on żonę przy kinowej wersji swego dzieła.

 • Oscarowe zakłady

  Ceremonia wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami i coraz więcej osób obstawia zakłady, kto w tym roku uhonorowany zostanie nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej. Bukmacherzy z czołowych amerykańskich firm przyjmujących zakłady uważają, że najpoważniejszym oscarowym kandydatem jest musical "Chicago" , nominowany do prestiżowych wyróżnień w aż 13. kategoriach.

 • Alfabet "Glee"

  ...walczyła w wieku siedmiu lat. H jak "High School Musical" "Glee" długo porównywane było do młodzieżowego hitu Disneya. - Nie widziałem tych filmów. Naszym celem było stworzenie postmodernistycznego musicalu. Nie chcieliśmy robić serialu, gdzie aktorzy wybuchają piosenkami znienacka. Wszystko miało mieć swoją otoczkę, jak w "Chicago" - bronił się Murphy. I jak infekcja Nabawili się jej aktorzy po...

 • Najbardziej oczekiwany musical roku

  16 listopada na płytach Blu-ray i DVD debiutuje najbardziej oczekiwany musical roku - "Rock of Ages", w którym w zaskakujących kreacjach zobaczymy m.in. Toma Cruise'a, Catherine Zetę-Jones, Paula Giamattiego i Aleka Baldwina.

 • Dlaczego Daniel Olbrychski sprzedaje dom w Mięćmierzu?

  ...musical "Metro". - Obaj częściej niż przy partyturze siedzieli w oknie i patrzyli na lotniarzy, startujących z pobliskiego wzgórza Albrechtówka. Jeden z nich nie mógł się wzbić, cały czas pikował(...) napełniła moje serce oraz duszę fantastycznymi obrazami i przeżyciami. Ilekroć zbliżam się do wspaniałego Bugu, serce bije mi mocniej, bo czuję, że wracam do siebie, do swojego matecznika - wyznaje dziś...

 • W finale może znaleźć się każdy

  Choreograf Agustin Egurrola zaangażował się w pracę nad musicalem "Nie ma Solidarności bez miłości". Zapowiada się piękne widowisko! Tymczasem zbliża się finał "Tańca z gwiazdami". Kto będzie walczył o Kryształową Kulę?

Wideo na temat: musical zbliża
 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").

 • Niesamowity Spider-Man 2

  Zbliża się zakończenie szkoły, ale pomimo tego Peter Parker (Andrew Garfield) ma ważniejsze sprawy na głowie. Jego życie utknęło pomiędzy ściganiem złych facetów jako Spider-Man, a spotkaniami z ukochaną Gwen Stacy (Emma Stone). Peter nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, jednak nie potrafi jej dotrzymać. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się nowy złoczyńca, Electro (Jamie Foxx).

 • Z jednej krwi

  18-letni Jason Dorkel należy do żyjącej na uboczu, francuskiej społeczności wędrowców. Zbliża się dzień jego chrztu, gdy po wieloletniej odsiadce wychodzi z więzienia Fred - jego starszy brat - wywracając świat Jasona do góry nogami. Razem bracia Dorkel wyruszają na wyprawę, by dokonać ostatniego skoku, którego stawką będzie drogocenny ładunek.