• Informacje na temat:

  musical zobaczcie

Artykuły na temat: musical zobaczcie
 • "Fear the Walking Dead": Świat po apokalipsie, zmiany i... musical - rozmawiamy z Colmanem Domingo

  O tym, jak dobrze bawią się aktorzy z "Fear..." podczas promocji serialu, czwartym sezonie serialu, zmianach i dlaczego twórcy "Fear the Walking Dead" powinni nakręcić odcinek musicalowy opowiada Colman Domingo.

 • Robert Kudelski spełnia marzenie

  W "Na Wspólnej" zostaje piosenkarzem, a w życiu prywatnym Robert Kudelski chce się realizować jako reżyser musicali.

 • Przed nami musical!

  ...31 marca zostanie wyemitowany muzyczny odcinek siódmego sezonu. Będzie to specjalne wydarzenie szczególnie ze względu na konwencję epizodu, który będzie w całości musicalem. Do tego opowiedzianym z perspektywy jednej bohaterki.

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • Rubik przygotowuje musical

  Piotr Rubik i Zbigniew Książek pracują właśnie nad wielkim musicalem pod roboczym tytułem "Niech mówią, że to nie jest miłość". Kompozytor porównuje dzieło do filmu "Mamma Mia!" z Meryl Streep i Colinem Firthem.

 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".

 • Musicalowi lekarze

  Czy serial pozazdrościł popularności "Glee" i chce śpiewająco odświeżyć swoją formułę? Znamy szczegóły musicalowego odcinka "Chirurgów".

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Życie po "BrzydUli": Czas na musical!

  Już 1 kwietnia ten 27-letni przystojniak, o zniewalającym głosie pojawi w premierowym musicalu "The Rocky Horror Show" w warszawskim Och-Teatrze. Jest to niezwykle barwne widowisko, w którym zagubiona w lesie para narzeczonych spotyka na swojej drodze szalonego naukowca i jego oryginalną świtę. - Mam nadzieję, że ten musical przyjmie się u nas. Wiem, że parę lat temu w Chorzowie odbyła się...

 • Święta w kinie? Jest w czym wybierać

  W czwartek, 25 grudnia, na ekranach naszych kin zadebiutują cztery filmy: długo oczekiwana ostatnia część "Hobbita", polska komedia "Pani z przedszkola", hollywoodzki musical "Annie" i rosyjska animacja "Królowa śniegu 2". W drugi dzień świąt liczba premierowych produkcji wzbogaci się o dwa kolejne tytuły.

Zdjęcia na temat: musical zobaczcie