• Informacje na temat:

  must be the music 5 kiedy w tv

Artykuły na temat: must be the music 5 kiedy w tv
 • Kora potrzebuje miliona na leczenie! Państwo nie pomoże!

  ...rzadko koncertuje, bo to ponad jej siły. Na szczęście niebawem pojawi się kolejna edycja "Must Be The Music", gdzie sporo dorobi!(...) złotych, a cała kuracja ma trwać aż 5 lat! "Nasz system jest tak skonstruowany, że uniemożliwia prowadzenie leczenia w szpitalach publicznych, które rozliczają się z NFZ w sytuacji, kiedy chociaż jeden...

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!

 • Kora: Dostawałam pogróżki

  ...pokazywany na różnych innych festiwalach" - mówi. Gwiazda i jurorka show "Must be the music" nigdy nie ukrywała swojego trudnego dzieciństwa. Jako 5-letnia dziewczyna trafiła do sierocińca prowadzonego(...) żyć". "Zabijałam się, aż do momentu, kiedy naprawdę prawie umarłam. Odratowano mnie cudem" - wyznała ostatnio "Gali". Zobacz teledysk "Zabawa w chowanego":

 • The Prodigy w Gdyni

  Poznaliśmy kolejnych uczestników Open'er Festival, który odbędzie się tradycyjnie w Gdyni (2-5 lipca, Lotnisko Babie Doły - Kosakowo).

 • "The Voice Of Poland": "To są jakieś jaja"

  Kim jest laureat trzeciej edycji "The Vocie Of Poland" i jak zareagował na zwycięstwo w show? Poznajcie Mateusza Ziółko!

 • Znakomity finał "Bitwy na głosy"

  W miniony weekend zakończyły się dwa muzyczne show w polskiej telewizji: "Bitwa na głosy" i "Must be the music. Tylko muzyka". Jaką oglądalnością cieszyły się finały tych programów?

 • "Mam talent!" znów zachwyca

  Spośród emitowanych w weekend w polskiej telewizji programów rozrywkowych, uwagę przykuwają wyniki oglądalności kolejnego półfinałowego odcinka "Mam talent!" i finału "Must be the Music. Tylko muzyka".

 • Telewizyjni idole w sidłach show-biznesu

  Kiedy utalentowany wokalista wygrywa muzyczny show, wydaje się, że drzwi kariery otworzyły się przed nim na oścież. Tymczasem to początek poważnych kłopotów, czego przykładem kariery Alicji Janosz, Krzysztofa Zalewskiego i Macieja Silskiego (z polskiego "Idola"), a także Adama Lamberta (amerykański "Idol") czy Joe McElderry'ego (brytyjski "X Factor").

 • Milion egzemplarzy U2

  1. miejsce na światowej liście najpopularniejszych płyt zajął zespół U2. W ciągu tygodnia album "No Line On The Horizon" odnotował znakomity wynik sprzedaży - 1,2 mln egzemplarzy!

 • Kayah: Nowe i cenne doświadczenie

  Kłopoty Dody z kręgosłupem, olimpijska forma Kayah i stare poczucie humoru zwycięzców konkursu trendy - w niedzielę (5 czerwca) późnym wieczorem zakończył się festiwal Sopot TOPtrendy.