• Informacje na temat:

  must be the music 9 września

Artykuły na temat: must be the music 9 września
 • Z "Mam talent" do "Must Be The Music"

  Jednym z objawień niedzielnego (9 września) odcinka "Must Be The Music" był śpiewający arię Przemysław Radziszewski, były żołnierz zawodowy, pamiętany z programu "Śpiewaj i walcz". Do dalszego etapu awansował również m.in. Mateusz Ziółko, finalista pierwszej edycji "Mam talent".

 • Będzie druga edycja "Must be the music"

  To już pewne. Polsat zadowolony z wyników oglądalności zdecydował, że już jesienią tego roku ruszy drugi sezon programu "Must be the music - Tylko muzyka".

 • Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".

 • Letni, Chamski Podryw parodiuje Bednarka (wideo)

  "Sklep z winem u Ani" - taki tytuł nosi parodia przeboju "Cisza" grupy Bednarek przygotowana przez kielecki duet Letni, Chamski Podryw.

 • Eurowizja: Znamy polskich kandydatów!

  15 listopada minął regulaminowy termin, w którym artyści mogli zgłaszać do Telewizji Polskiej piosenki walczące o prawo reprezentowania Polski na 52. Konkursie Piosenki Eurowizji w Helsinkach. Ostatecznie utworów spełniających wymogi regulaminu było 79. To spośród nich specjalna komisja TVP wybrała 10 artystów, którzy 3 lutego 2007 roku będą walczyć o bilet do stolicy Finlandii - czytamy w serwisie eurowizja.org.

 • Co nas czeka jesienią, czyli telewizyjne nowości

  Za oknem wciąż lato, ale najważniejsze stacje ogłosiły już, co widzowie będą mogli zobaczyć jesienią. Prezentujemy wszystkie nowe pozycje, jakie pojawią się na ich antenie.