• Informacje na temat:

  must be the music piosenka mamo

Artykuły na temat: must be the music piosenka mamo
 • Gwiazdy "Must Be The Music" nagrały piosenkę dla Tomka Kowalskiego. Utwór tak wzruszył jurorkę Korę (63 l.), że nie mogła ona powstrzymać łez.

 • Co kombinuje Niko Pustała z "Must Be The Music"?

  Pamiętana z "Must Be The Music" Nikola Pustała szykuje nowy projekt wspólnie z wytwórnią Crystalic Records.

 • Córka Ewy Kasprzyk w końcu wychodzi z cienia sławnej matki

  .... W duecie MashMish wystąpiła w "The Voice of Poland" i "Must Be the Music". Nagrali płytę, ale dwa lata temu zakończyli działalność. Podbudowana psychicznie po egzotycznym wyjeździe córka aktorki postanowiła dać sobie ostatnią szansę jako solistka. Pod pseudonimem Carmell dostała się do krajowych eliminacji konkursu piosenki Eurowizji 2017. Podczas niedawnego finału jej piosenka "Faces...

 • "Mam talent" i "The Voice of Poland" później, "Must Be The Music" zgodnie z planem

  W związku z 1 listopada w sobotę zmieni się program głównych stacji telewizyjnych - z wieczornej ramówki na tydzień wypadają "Mam talent", "The Voice of Poland" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Kora: Jak żyje poza blaskiem fleszy?

  ...jurorka muzycznego talent show "Must Be The Music. Tylko muzyka". Barwny motyl naszego rodzimego show-biznesu. Od wielu lat żyje w blasku fleszy, nie raz będąc bohaterką skandali, a kiedy indziej(...) w trakcie nagrań na żywo "Must Be The Music. Tylko muzyka". "Nawet mając zabłocone wszystkie cztery łapy, może wskoczyć do łóżka, na świeżo wypraną pościel. Oczywiście to się nie zdarza, bo Ola (Kora...

 • Shata QS i "Mr.ManKind": Co słychać u laureatów "Must Be The Music"?

  "Mr.ManKind" to tytuł nowej płyty grupy Shata QS, która wygrała szóstą edycję "Must Be The Music". Album ukaże się 18 marca.

 • Ewa Kasprzyk: Czy może być już spokojna o córkę?

  ...występ w "Must be the music. Tylko muzyka" 6 lat temu spotkał się z krytyką jurorki Kory (65 l.). Może załamałoby to Małgorzatę, ale słowa poparcia mamy pozwoliły jej wtedy pewnie dojść do finału! Adam(...), w którym nie zabrakło Ewy Kasprzyk. Mama była także za kulisami programu "The Voice of Poland". Małgorzata walczyła w 2015 roku o zwycięstwo. - Gosia nie ma ze mną lekko. Ma silną matkę. Żeby mnie...

 • Oglądalność talent shows: Zwycięzcą... kadra Adama Nawałki!

  Zaskakująca wygrana piłkarskiej reprezentacji Polski nad Niemcami w eliminacjach do mistrzostw Europy to telewizyjny hit weekendu.

 • Recenzja Mama Selita "Materialiści": Mama nie wychowa bezstresowo

  Powitajcie dezetera ze świata funku. Ma kły, ma pazury, ma więcej emocji.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.