• Informacje na temat:

  must be the music prezenter

Artykuły na temat: must be the music prezenter
 • Co łączyło Sykut i Rocka?

  Prezenterów "Must be the music" - Paulinę Sykut (29 l.) i Maćka Rocka (33 l.) - w czasach "Idola" łączyło coś więcej niż tylko przyjaźń...?

 • Czy tych prezenterów łączy coś więcej?

  Czy prezenterów programu "Must be the music. Tylko muzyka" - Paulinę Sykut i Maćka Rocka - w czasach "Idola" łączyło coś więcej niż tylko przyjaźń?

 • Ewa Wachowicz zakochana! Tygodnik odsłania kulisy jej związku ze Sławomirem Kowalewskim

  ...również kompozytorem i wokalistą. W 2015 roku po 13 latach prezenter zrezygnował z pracy w radiu. Dziś utrzymuje się z występów w zespole. Ponad rok temu zaśpiewał również w programie „Must Be the Music(...) miesięcy po tym, jak się poznali. Połączyła ich wspólna pasja. Sławek pracował wtedy jako prezenter w radiu RMF FM. W wolnym czasie natomiast uprawiał górską wspinaczkę i żeglował.  Dokładnie to samo robiła...

 • Maciej Rock: Trudna przeszłość

  Pracował w sklepie skanując towary, zaczepił się w Urzędzie Miasta Otwock i w Ministerstwie Finansów, miał przygodę z radiem, a potem przez ponad pół roku był na bezrobociu. Maciej Rock, który razem z Pauliną Sykut prowadzi program "Must Be the Music. Tylko muzyka", opowiada o tym, co robił zanim trafił do telewizji.

 • "Urbański nie ma pracy. Obraził się na TVN"

  ..."Must be the music". Parę 9 października czeka kolejna rozprawa rozwodowa.(...)Były prezenter na jednej z ostatnich imprez zszokował wszystkich swoim wizerunkiem. Zaniedbany, z więziennym tatuażem na palcach (pierwsze litery imion jego córek). Jak mówią świadkowie, początkowo...

 • Rewolucje w programach rozrywkowych

  Powrót Justyny Steczkowskiej do "The Voice of Poland", Ewa Farna jako czwarty juror w "X Factor", Piotr Rogucki zamiast Łoza w "Tylko muzyce. Must Be The Music" oraz długa lista znanych nazwisk w "Tańcu z gwiazdami". Niebawem startują nowe telewizyjne ramówki.

 • Nominacje do Telekamer 2014!

  ...weekend!" - SMS tel. 7265 KOD: TK.K1 "Mam talent!" - SMS tel. 7265 KOD: TK.K2 "Tylko muzyka. Must be the Music" - SMS tel. 7265 KOD: TK.K3 "Sąsiad na widelcu" - SMS tel. 7265 KOD: TK.K4 "The Voice(...) prezenterowi Krzysztofowi Ziemcowi. "Magazyn..." to ukochane dziecko dziennikarza Michała Olszańskiego i scenarzystki Barbary Paciorkowskiej. Zwyczajne statuetki zdobył w latach 2011 (kat. publicystyka...

 • Co wiosną w Polsacie?

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" to nowości w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Programy ruszają już w marcu.

 • Sykut "wygryzła" Popielewicz

  ...będzie jej zdecydowanie mniej na wizji - zdradza nam osoba z Polsatu. Popielewicz zabolało również to, że to właśnie Paulina została wybrana na prowadzącą show "Must be the music". - Wszyscy wiedzą(...) także jej wynagrodzenie zostanie zmiejszone. - Przeważnie w tego typu programach prezenter jest rozliczany z ilości wyemitowanych materiałów. Pojawienie się czwartego prowadzącego siłą rzeczy odbije...

 • Kto najlepszym gospodarzem show?

  Okazuje się, że Marcin Prokop to dziennikarz, który najlepiej radzi sobie z prowadzeniem telewizyjnych show. Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.