• Informacje na temat:

  muszka

Artykuły na temat: muszka
 • "Na Wspólnej": Strategia Muszki

  Zdzisław (Piotr Cyrwus) nagra spot, w którym potępi działania Zięby (Mieczysław Hryniewicz) mające rzekomo za cel wycięcie wszystkich drzew w okolicy.

 • Brenton Thwaites rusza na podbój Hollywood

  Powiedzieć o Brentonie Thwaitesie, że szturmem podbija Hollywood, to jak nic nie powiedzieć. Hitowy "Dawca pamięci", rola u boku Angeliny Jolie w "Czarownicy", a na horyzoncie nowi "Piraci z Karaibów". Wszystko to razem składa się na najgorętszy debiut aktorski ostatnich lat.

 • "Na Wspólnej": Zięba utrze nosa Muszce!

  Ostatecznie Włodek (Mieczysław Hryniewicz) zdecyduje się kandydować na radnego. Oburzonemu Muszce (Piotr Cyrwus) wyjaśni, że namówili go do tego mieszkańcy, którzy mają już dość jego podchodów i szukania dziury w całym.

 • Ewa Ewart: Trzeba wiedzieć, kiedy zrobić cięcie

  - Bezpośrednio po realizacji niektórych tematów miałam poczucie, że niektórych sytuacji wolałabym nie widzieć, a niektórych relacji nie słyszeć - wyznaje Ewa Ewart. O tych najtrudniejszych chwilach dziennikarka i filmowiec dokumentalista pisze w książce "Widziałam".

 • "Na Wspólnej": Zięba chce rozszarpać Muszkę!

  W najnowszym odcinku "Na Wspólnej"...

 • Gwiazda telewizji na muszce

  W minionym roku na ekrany kin trafił szokujący dokument "Zatoka delfinów". Nagrodzony Oskarem film to zapis śledztwa w zatoce Taijii w Japonii, gdzie od lat odbywa się rzeź tych morskich ssaków. Tymczasem szkocka gwiazda telewizji - Gordon Ramsay, odkrył niedawno miejsce mordu rekinów i... omal nie przypłacił tego życiem.

 • "Na sygnale": Na muszce szaleńca

  Specjalnie dla miłośników opowieści o losach ratowników medycznych z Leśnej Góry udało nam się ustalić, co wydarzy się w pierwszym powakacyjnym odcinku.

 • Laureaci Eurowizji na muszce

  Fińska grupa Lordi i jej wierni fani mieli dużo szczęścia...

 • "Na Wspólnej": Muszko oskarży Włodka o oszustwo!

  Podczas debaty Muszko (Piotr Cyrwus) oskarży Włodka (Mieczysław Hryniewicz) o to, że podczas swojej kadencji dbał jedynie o własne interesy. Co więcej: dopuścił się oszustwa i bezprawnie wziął pieniądze, które mu się nie należały!

 • Daniel Bedingfield na muszce

  Daniel Bedingfield przeżył ostatnio przerażającą przygodę. Podczas pobytu w Kolumbii, angielski piosenkarz stanął oko w oko z uzbrojonymi handlarzami narkotyków. Wokalista do dzisiaj trzęsie się na wspomnienie tamtego wydarzenia. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Bedingfield, zainspirowany całą sytuacją, skomponował nowy utwór.

Zdjęcia na temat: muszka
Wideo na temat: muszka
 • Piotr Cyrwus o roli w "Na Wspólnej"

  Piotr Cyrwus zadomowił się na planie serialu "Na Wspólnej". Twierdzi, że jedyną trudnością w kreowaniu postaci Zdzisława bywa jej podobieństwo do Ryszarda Lubicza z serialu "Klan". Nową rolę aktor buduje na podstawie obserwacji ludzi i ich wzajemnych relacji. Chciałby bowiem, by Zdzisław Muszka stanowił odbicie części polskiego społeczeństwa.

 • Cop Out. Fujary na tropie

  Funkcjonariusze Jimmy Monroe i Paul Hodges trzymają na muszce uzbrojonego mordercę. Mają strzelać na trzy. Ale zaraz, czy to oznacza 1...2...i strzał, czy też 1.2.3.i strzał? Ciosy powalają boleśnie, ale śmiech powala jeszcze mocniej (a może na odwrót?), gdy gwiazda kina akcji Bruce Willis i doskonały komik Tracy Morgan łączą siły jako para kłótliwych, ale osłaniających swoje tyły gliniarzy z Brooklynu. Kevin Smith (Clerks-Sprzedawcy, W pogoni za Amy) wyreżyserował pełen akcji i komicznych...

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2459. odcinka

  Muszko "prześwietla" dewelopera budującego dom Mikołaja i Nicole... Mikołaj i Nicole z dzieckiem wprowadzają się do Romana i Honoraty. Od razu interesuje się tym wścibski Muszko. Sąsiad postanawia przyłączyć się do wyprawy na plac budowy domu Leśniewskich. Przedstawiciel dewelopera robi na Zdzisławie bardzo złe wrażenie...

 • Prawo zemsty

  W napadzie rabunkowym na dom ginie matka i córka, zaś ocalały z masakry ojciec rodziny nie cofnie się przed niczym, żeby pomścić śmierć bliskich. "Prawo zemsty" jest szokującym przykładem na to, że sprawiedliwość bywa ślepa. Film wyszedł spod ręki reżysera "Włoskiej roboty" i "Negocjatora" - F. Gary'ego Gray'a. Clyde Shelton (Gerard Butler) jest przykładnym mężem i ojcem oraz uczciwym człowiekiem, którego żona i córka zostają brutalnie zamordowane podczas włamania do ich domu. Kiedy zabójcy...

Dyskusje na temat: muszka