• Informacje na temat:

  muza woody

Artykuły na temat: muza woody
 • Nowa muza Woody'ego Allena?

  Freida Pinto, znana z głównej roli w Oscarowym "Slumdog. Milioner z ulicy", zagra już niedługo u Woody'ego Allena. Czy zastąpi Scarlett Johansson w roli muzy reżysera?

 • Woody Allen w Paryżu

  Woody Allen ( "Melinda i Melinda" , "Klątwa skorpiona" , "Drobne cwaniaczki" ) na jakiś czas porzucił swój ukochany Nowy Jork i pracuje w Europie. Po realizacji filmu "Wszystko gra" w Londynie, postanowił swój następny projekt zrealizować w Paryżu. Zdjęcia rozpoczną się latem tego roku.

 • Woody Allen wraca do aktorstwa

  Po 5-letniej aktorskiej absencji Woody Allen pojawi się w swym najnowszym filmie "The Bop Decameron". Ostatni raz oglądaliśmy go po drugiej stronie kamery w obrazie "Scoop - gorący temat" (2006).

 • Nowa muza Woody'ego Allena

  Nieznana szerzej Hayley Atwell zagra główną kobiecą rolę w najnowszym obrazie Woody'ego Allena ( "Melinda i Melinda" , "Wszystko gra" ). W filmie, który na razie określany jest mianem "Summer 2006 Project", towarzyszyć jej będą Ewan McGregor ( "Wyspa" ), Collin Farrell ( "Aleksander" ) i Tom Wilkinson ( "Egzorcyzmy Emily Rose" ).

 • Woody Allen w Cannes

  Premiera najnowszego filmu Woody'ego Allena rozpocznie tegoroczny festiwal w Cannes. W "Midnight in Paris" zobaczymy Owena Wilsona, Rachel McAdams i pierwszą damę Francji - Carlę Bruni.

 • Nowa muza Woody'ego Allena?

  Uchodzi za aktorkę wszechstronną, która nie boi się żadnych wyzwań. Odgrywała kaskaderskie sceny w "Incepcji", dubbingowała "Simpsonów", a dzięki technice performance capture została bohaterką gry na PlayStation. Strach okazała tylko raz, stając oko w oko z... 77-letnim Woodym Allenem.

 • Emma Stone nową muzą Woody'ego Allena

  "Prawdziwą magią w naszym filmie jest miłość" - deklaruje nowa muza Woody'ego Allena, Emma Stone. W "Magii w blasku księżyca", najnowszej komedii reżysera, nominowana do Złotego Globu aktorka zagrała tajemniczą kobietę-medium. Jak 25-letnia piękność rodem z Arizony poradzi sobie w kontaktach z duchami i romansach z Colinem Firthem?

 • Scarlett Johansson kradnie biżuterię

  Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" , "Wyspa" ) wystąpi w głównej roli w filmie "Brilliant" Barry'ego Levinsona ( "Rain man" ). Najnowsza muza Woody'ego Allena wcieli się w złodziejkę biżuterii, która planuje przeprowadzić największy i najbardziej spektakularny napad w historii.

 • Woody Allen chwali Johansson

  "Czuję się, jakbym wygrał los na loterii" - powiedział Woody Allen o spotkaniu ze Scerlett Johansson, która od występu w filmie "Wszystko gra" , stała się muzą reżysera.

 • Bruni jednak nie zagra u Allena

  Choć Carla Bruni to jedna z najczęściej fotografowanych kobiet we Francji, Woody Allen nie zdecydował się na powierzenie jej roli w swoim najnowszym filmie.

Wideo na temat: muza woody
 • Reżyseria: Woody Allen

  Znakomity dokument Roberta B. Weide'a potwierdza to, co po cichu myśli sobie każdy miłośnik kina: jak świat długi i szeroki nie ma drugiego takiego oryginała jak Woody Allen. Ten facet z pewnością nie jest normalny. Reżyser, który przez kilka lat przekonywał Allena, żeby wziął udział w tym projekcie, bardzo rzetelnie podąża śladem najważniejszych faktów w biografii twórczej swego bohatera. Powraca razem z Allenem do czasów jego dzieciństwa, zatrzymuje się przy pierwszych opublikowanych na...

 • Zakochani w Rzymie

  Po największym kasowym i prestiżowym sukcesie od ponad dekady za sprawą oscarowej komedii "O północy w Paryżu" i bezprecedensowej, milionowej frekwencji w polskich kinach w 2011 roku na swoich ostatnich dwóch filmach, Woody Allen przedstawia najnowsze dzieło, tym razem nakręcone we Włoszech i nawiązujące do renesansowego arcydzieła Giovanniego Boccaccia "Dekameron". Komedia "Zakochani w Rzymie", poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi...

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...