• Informacje na temat:

  muzeum koncert

Artykuły na temat: muzeum koncert
 • Kukulska nie chce muzeum Anny Jantar? Fani zmarłej tragicznie gwiazdy wciąż czekają na zgodę córki!

  E-muzeum Anny Jantar wystąpiło z odważną inicjatywą upamiętniającą legendarną mamę wokalistki.

 • Poruszający wpis Katy Perry. Wokalistka odwiedziła obóz Auschwitz

  Dzień po koncercie w Krakowie wokalistka Katy Perry odwiedziła Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

 • Klan

  Leopold cały czas z fascynacją ogląda metalowe, zardzewiałe kółko, które wykopał na działce. Wybiera się do kolegi pracującego w muzeum, żeby potwierdzić...

 • Festiwal Niewinni Czarodzieje w Warszawie

  Warsztaty kryminalne i modowe, kurs tańca, koncert Anny Dereszowskiej i silent disco w klimacie lat 30. to niektóre z atrakcji IX edycji Warszawskiego Festiwalu Niewinni Czarodzieje, który odbędzie się w dniach 14-21 listopada w Warszawie.

 • Kolejny skandal przed festiwalem w Opolu. To są już kpiny!

  Jan Borysewicz, który jest członkiem Rady Artystycznej, zakwalifikował do koncertu Premier piosenkę... własnego autorstwa. Czy to uczciwe?

 • Wyjątkowy pokaz "Metropolis" w Krakowie

  To będzie wielkie wydarzenie nie tylko dla miłośników niemego kina. 19 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków zaprezentowany zostanie film "Metropolis" Fritza Langa z 1927 roku, z muzyką skomponowaną przez Abla Korzeniowskiego.

 • Kuszyńska wraca na scenę

  Była wokalistka zespołu Varius Manx, Monika Kuszyńska , wystąpi 8 października z koncertem w Muzeum Miasta Łodzi. Wieczór z dawno niesłyszaną wokalistką organizuje Fundacja "Połączeni Pasją".

 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Wśród artystycznych sukcesów festiwalu Kurski wymienił jubileuszowy koncert Maryli Rodowicz, który - jego zdaniem - przejdzie do historii na równi z... koncertem "Pamiętajcie o ogrodach", zorganizowanym w 1997 roku, niedługo po śmierci Agnieszki Osieckiej. Prezesowi pomyliły się jednak koncerty i osoby. "Pamiętajcie o ogrodach" odbył się w 1998 roku z okazji 35-lecia festiwalu opolskiego...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.