• Informacje na temat:

  muzeum seksu

Artykuły na temat: muzeum seksu
 • Seks w wielkim mieście

  Carrie postanawia odwiedzić Pana Biga. Dziennikarka dowiaduje się, że były kochanek przeprowadza się do Kalifornii, gdzie kupił winnicę. Carrie obawia się, że nigdy więcej go nie zobaczy. Samantha dochodzi do wniosku, że jest uzależniona od miłości. Charlotte umawia się na randkę z jednym z gości zwiedzających muzeum. Eric jest bardzo sympatyczny, ale zupełnie nie w typie Charlotte. Miranda rodzi...

 • Obrońcy Polańskiego: Wniosek ekstradycyjny jeszcze nie wpłynął

  Adwokat Romana Polańskiego Jan Olszewski poinformował, że do piątku nie wpłynął wniosek z USA o ekstradycję reżysera. Zapowiedział, że chce doprowadzić do tego, żeby sprawa Polańskiego została zamknięta.

 • Parker oprowadza... po muzeum

  Jak się okazuje, do drzwi Sarah Jessiki Parker, ikony stylu znanej jako serialowa Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście", dobijają się różne instytucje.

 • Wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do prokuratury wpłynął wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zostanie przekazany do krakowskiej prokuratury okręgowej, która prowadzi postępowanie w tej sprawie - dowiedziała się w środę, 7 stycznia, PAP w Prokuraturze Generalnej.

 • Sarah Jessica Parker oprowadzi po muzeum

  Nowojorskie muzeum poprosiło celebrytkę, aby nagrała specjalny przewodnik audio, który oprowadzałby zwiedzających po corocznej wystawie Costume Institute. W 2010 roku jej motywem ma być "American(...) 90. XIX wieku po lata 40. wieku XX, zostanie otwarta 5 maja. Więcej informacji znaleźć można na stronie Muzeum: MetMuseum.org.

 • W środę posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Na środę wyznaczono w krakowskim sądzie okręgowym posiedzenie, na którym ma zostać zbadana dopuszczalność ekstradycji do USA Romana Polańskiego. Na posiedzenie wezwany został sam reżyser, którego sąd zamierza przesłuchać.

 • Paweł Deląg u boku pięknej Ukrainki. Kim jest ta kobieta?

  Na początku listopada w Narodowym Muzeum Sztuki w centrum Kijowa kłębił się podekscytowany tłum dziennikarzy i fotoreporterów. Z limuzyny, która podjechała pod zabytkowy budynek, wyszedł Paweł Deląg (49). Towarzyszyła mu zjawiskowa, długowłosa brunetka o dużych, czarnych jak węgle oczach. Polak z gracją służył jej ramieniem, czule na nią spoglądał. Co łączy polskiego gwiazdora z piękną Ukrainką?

 • Posiedzenie sądu ws. ekstradycji Romana Polańskiego

  Rozpoczęło się posiedzenie krakowskiego sądu ws. dopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego do USA. Wcześniej sąd zdecydował, że środowe posiedzenie będzie niejawne. W środę do sądu przybył reżyser w towarzystwie swoich obrońców.

 • Seks w wielkim mieście

  .... Miranda i Samantha również proponują pomoc. Charlotte zostaje wolontariuszką w muzeum. Powszechnie wiadomo, że bogata Charlotte nie musi pracować, dlatego Carrie zastanawia się, dlaczego tylko ona nie...

 • Wpłynął wniosek o ekstradycję Romana Polańskiego

  Do krakowskiej prokuratury dotarł wniosek amerykańskich organów ścigania o ekstradycję Romana Polańskiego do USA - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.

Wideo na temat: muzeum seksu
 • Noc w muzeum 2

  Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz". Gdy zapada noc, przewodnicy kończą pracę i idą do domu, a szkolne wycieczki kończą zwiedzanie,...

 • Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

  Kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry'ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.

 • To tylko seks

  Dylan (JUSTIN TIMBERLAKE) i Jamie (MILA KUNIS) z pewnością nie mają zamiaru się ustatkować. Jeszcze nie. Kiedy zajmująca się rekrutacją dla nowojorskiej firmy Jamie próbuje swoich umiejętności usiłując zwerbować dyrektora artystycznego z Los Angeles, Dylana, oboje szybko odkrywają, że są bratnimi duszami. Mając za sobą wiele nieudanych związków, gotowi są zrezygnować z miłości i skupić się na przyjemnościach. Kiedy więc Dylan przenosi się do Nowego Jorku, para zaczyna regularnie się...