• Informacje na temat:

  muzeum w londynie

Artykuły na temat: muzeum w londynie
 • Powstanie muzeum Dody

  ...- Ciuchy zdominowały moje mieszkania. Mam ich kilka i w każdym z nich panuje tragedia, dramat! - mówi Doda , która gromadząc kreacje, jest pewna, że kiedyś trafią one do muzeum.

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Tyler, The Creator, Jamie Woon i inni

  Do jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach dołączyli Tyler, The Creator, Jamie Woon, Kwabs i Kiasmos.

 • Brzuch Meghan jest już ogromny! To rzeczywiście ciąża bliźniacza?

  ...powiedzieć. Natomiast trzeba przyznać, że brzuch Meghan, która ostatnio pojawiła się na gali w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie, jest naprawdę ogromny jak na szósty czy siódmy miesiąc ciąży...

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • "Sherlock": Benedict Cumberbatch będzie miał swoją figurę woskową!

  Brytyjski aktor, słynny już odtwórca roli Sherlocka Holmesa, Benedict Cumberbatch będzie jednym z kolejnych mieszkańców muzeum figur woskowych w Londynie. Ma już za sobą branie wymiarów na potrzeby woskowej figury, która ma stanąć w Muzeum Madame Tussauds.

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu

  Autechre, Ghostpoet, The Juan MacLean oraz Fatima to część wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji Tauron Nowa Muzyka.

 • Konstanty Czartoryski zmarł piątego maja 2016 roku w Warszawie. Oficjalnie nie są znane przyczyny jego śmierci. Mężczyzna pochodził ze słynnego rodu Czartoryskich. Był powiązany m.in. z Izabelą Dorotą Czartoryską, fundatorką muzeum w Krakowie. Studiował sztukę na Oxfordzie i w Londynie, gdzie przed długi czas mieszkał. Był artystą - jego wystawy można było oglądać w Londynie, Madrycie i Warszawie...

 • Bond w muzeum

  Najsłynniejszy pistolet świata - złote cacko z filmu "Człowiek ze złotym pistoletem" , dziewiątego odcinka przygód agenta 007 - jest jednym z eksponatów wystawy zorganizowanej z okazji przypadającej w sobotę, 5 października, 40. rocznicy debiutu na ekranach kin pierwszej filmowej opowieści o Jamesie Bondzie.

 • Marta Kaczyńska wróciła z wakacji. Jest zachwycona!

  ...- Uwielbiała spacerować po Wiedniu. Zatrzymywała się przy Pałacu Schönbrunn i podziwiała z zachwytem. Nie omijała też ratusza i katedry św. Szczepana. Za każdym razem odwiedzała także muzeum(...). Jak mówią osoby z otoczenia Kaczyńskich, talent lingwistyczny odziedziczyły po babci, która biegle władała kilkoma językami. Jeszcze jako młoda dziewczyna mieszkała krótko w Paryżu i Londynie, gdzie...

 • Gadżety Jamesa Bonda w muzeum

  W środę, 15 października, w Muzeum Nauki w Londynie, otwarto wystawę "Bond, James Bond". Można na niej zobaczyć większość gadżetów, którymi w filmach posługiwał się słynny agent 007. Znalazł się tam m.in. złoty pistolet oraz Rolex, słynny zegarek Jamesa Bonda, który niedawno został uznany za najdoskonalszy gadżet filmowy w historii kina.

Zdjęcia na temat: muzeum w londynie
Wideo na temat: muzeum w londynie