• Informacje na temat:

  muzyce usłyszymy

Artykuły na temat: muzyce usłyszymy
 • Irena Santor usłyszała straszną diagnozę. Była dla niej jak wyrok

  ...sama skromnie mówi, że nie liczy tego, bo liczyć tego nie lubi, ale pewnie tyle się tych piosenek uzbiera. Dlatego wciąż będzie można ją spotkać na scenie, ale i wykłady o muzyce pani Ireny mogą być...

 • Fetysz błędów. Najnowsze trendy w muzyce rozrywkowej

  Bogdan Kondracki, jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych, opowiada Interii o aktualnych tendencjach w muzyce popularnej.

 • Usłyszeć muzykę

  Hank próbuje rozgryźć sprawę sprzed dwudziestu lat. Lekcje tańca sprawiają, że Divya i Raj sami wymagają leczenia. Jill staje wobec trudnej decyzji.

 • "Strefa nagości": Zmysłowość i muzyka

  Jednym z kluczowych elementów składających się na zmysłowość filmu Urszuli Antoniak "Strefa nagości" jest warstwa dźwiękowa. Autorem muzyki jest kompozytor i performer Ethan Rose. W filmie pojawiają się również utwory znakomitych zespołów tworzących muzykę elektroniczną Tosca oraz Telepopmusic. Na ścieżce dźwiękowej usłyszymy również kompozycję Pawła Mykietyna. "Strefa nagości" wejdzie do kin 12

 • Julia Wieniawa jednak rezygnuje z aktorstwa?!

  Julia Wieniawa (19 l.) coraz bardziej rozkręca się w świecie show-biznesu! Teraz chce spróbować swoich sił w muzyce. Czy z tego powodu zrezygnuje całkowicie z aktorstwa?

 • Abel Korzeniowski o muzyce do "Ziarno prawdy"

  Nowy film Borysa Lankosza "Ziarno prawdy", od momentu wejścia na ekrany polskich kin 30 stycznia, obejrzało już 200 tysięcy widzów. Jednym z elementów, które złożyły się na sukces ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego, jest muzyka, skomponowana przez, mieszkającego i pracującego w Hollywood, Abla Korzeniowskiego.

 • Janusz Laskowski mógł zostać milionerem. Dlaczego tak się nie stało?

  Mama Janusza Laskowskiego (72 l.) przepowiadała mu, że na muzyce się nie dorobi. On jednak upierał się przy swoim i nieprzerwanie nagrywał oraz koncertował. Mógł być nawet dzięki temu milionerem! Dlaczego jednak nie udało mu się zbić fortuny?

 • Johnny Depp: Aktorzy wydający swoją muzykę są żenujący

  Podczas berlińskiej premiery filmu "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp zaatakował aktorów, którzy wykorzystują swoją sławę do wydawania własnej muzyki.

 • Sylwia Nowak zostanie piosenkarką? Zapendowska jest nią oczarowana!

  Wygląda na to, że Sylwia Nowak (27 l.) na wszelkie sposoby próbuje swoich sił w polskim show-biznesie. Może nie wszyscy wiedzą, ale ta ponętna kobieta jest aktorką. Jej największą rolą jest udział w niezapomnianym serialu "Miłość na bogato", z którego dialogi przeszły już do historii polskiej kinematografii. Teraz Sylwia postanowiła spróbować swoich sił w muzyce. Celebrytka zapisała się nawet na...

 • Lenny Kravitz w sierpniu wraca do Polski na kolejny koncert!

  Po występie 15 grudnia w Łodzi Lenny'ego Kravitza będziemy mogli usłyszeć raz jeszcze - 8 sierpnia w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Zdjęcia na temat: muzyce usłyszymy