• Informacje na temat:

  muzyczna pasja

Artykuły na temat: muzyczna pasja
 • Bogusław Kaczyński: Życie pełne miłości i pasji

  Bogusław Kaczyński często dzielił się opowieściami o swojej największej pasji - muzyce, za to niezbyt chętnie opowiadał o swoim życiu prywatnym, a zwłaszcza uczuciowym. Jego życie miłosne przez lata owiane było wielką tajemnicą. Dopiero po śmierci artysty wyszło na jaw, kto był miłością jego życia.

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • "Klan": Monika Dryl i jej pasje

  Czas dzieli między swoje największe pasje: aktorstwo, muzykę i macierzyństwo. Monika Dryl opowiada m.in. o premierze w Teatrze Narodowym i przyznaje, że rozpiera ją energia.

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Katarzyna Dąbrowska: Pasja jak narkotyk

  ...uzupełniać melodię słowami, które nic nie znaczą. Takie traktowanie muzyki na pewno ogranicza pole manewru, ale inaczej nie potrafię. Będę się tego trzymać, nic nie muszę, to pasja, a nie źródło(...), chciałaby żeby w jej związku była wielka pasja, ale i bezpieczeństwo.  Teraz Wiktoria jest na etapie zażyłości z Adamem. Może to ten jeden jedyny? - Wytworzy się między nimi duży ładunek...

 • 10 najbardziej denerwujących rzeczy w polskim rapie

  W rapie zdarzają się rzeczy, które doprowadzają do szewskiej pasji jego odbiorców. Postanowiliśmy zebrać dla was dziesięć bolączek tego gatunku muzycznego. Oczywiście w polskim wydaniu.

 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka marzy o roli w filmie muzycznym...

  Emilia Komarnicka, czyli doktor Agata Woźnicka z „Na dobre i na złe”, marzyła w dzieciństwie, by zostać tancerką lub piosenkarką. Do dziś taniec i śpiew sprawiają jej ogromną przyjemność.

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

 • Były mąż nieźle zaskoczył Beatę Kozidrak!

  Beatę Kozidrak (58 l.) i Andrzeja Pietrasa (67 l.) łączą ją nie tylko córki, Kasia i Agata, ale również muzyczna pasja oraz interesy...

 • "Fanka" : O obowiązkach wielbicielki

  Tytułowa bohaterka francuskiego filmu "Fanka" jest samotną matką, ma dwójkę dzieci, które od jakiegoś czasu mieszkają z ojcem. Na co dzień pracuje w salonie piękności. Zajmuje się przede wszystkim depilacją. Po pracy pielęgnuje swoją pasję - oddanie gwieździe muzyki pop.

Zdjęcia na temat: muzyczna pasja
Wideo na temat: muzyczna pasja
 • "Żmijowisko": Paweł Domagała o swojej karierze muzycznej

  Kariera aktorska czy muzyczna - o swoich pasjach i nowych projektach opowiedział nam Paweł Domagała.

 • Czym teraz zajmują się uczestnicy "Mam talent"? Opowiedzieli o tym w "śniadaniówce"

  W dotychczasowych sezonach programu "Mam Talent!" było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. Jak obecnie wyglądają kariery uczestników? W "Dzień Dobry TVN" zwycięzca 2. edycji programu Marcin Wyrostek, finalistka 1. sezonu Klaudia Kulawik oraz prowadzący Marcin Prokop opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z programem. Wokalistka, która jako dziewczynka zgłosiła się do show, zapadła w pamięci widzom jako ta, która w doskonały sposób wykonała piosenkę „Dziwny...

 • Gosia Andrzejewicz krytykowana przez partnera

  Gosia Andrzejewicz nie wyobraża sobie związku z mężczyzną spoza branży muzycznej. Twierdzi, że wspólna pasja sprawia, że nigdy nie zabraknie im tematów do rozmów. – Artur, oprócz wielkiej wiedzy muzycznej, potrafi także fachowo powiedzieć mi, co poprawić, i nie boi się mnie krytykować. Zwykle facet nie powie nic dziewczynie, bo się boi, że się obrazi. Zupełnie inaczej podchodzę do tego – mówi