• Informacje na temat:

  muzyk ciągle

Artykuły na temat: muzyk ciągle
 • Basia Kurdej-Szatan wynagradza córce brak taty. Ciągle nie ma go w domu

  .... Muzyk został zaproszony do udziału w programie Twoja twarz brzmi znajomo, dołączył także do obsady serialu M jak miłość. Wygląda więc na to, że role w popularnym małżeństwie diametralnie się odwróciły. "Teraz Rafała ciągle nie ma w domu, a Basia ma więcej wolnego czasu" - zdradza znajoma pary. Zmianę sytuacji najbardziej zauważyła 6-letnia córka Hania. "Mała jest zachwycona, że przebywa z mamą...

 • Czerwone Gitary "Jeszcze raz": Źle byłoby, gdybyśmy tego nie robili

  Ich pierwsze hasło promocyjne - "Gramy i śpiewamy najgłośniej w Polsce!" - nie jest już być może aktualne. Ale Czerwone Gitary ciągle grają - nie tylko w Polsce - i po 50 latach nie zamierzają przestać.

 • Korwin-Piotrowska opublikowała dramatyczny apel byłej żony znanego muzyka! Szokujące oskarżenia!

  Była żona Piotra "Glacy" Mohameda (46 l.), lidera zespołu Sweet Noise twierdzi, że muzyk od dłuższego czasu nie płaci alimentów na ich córkę. Konflikt między nimi postanowiła nagłośnić królowa plotek...

 • Pharrell Williams przerwał milczenie po druzgocącym werdykcie

  Amerykański muzyk Pharrell Williams po raz pierwszy skomentował werdykt sądu, który uznał artystę winnym popełnienia plagiatu.

 • Muzyk Ich Troje znalazł nową miłość

  ...przyjaciela i wspólnika. "Moja żona zakochała się w młodszym facecie, którego traktowałem jak przyjaciela, pomagałem w potrzebie i obdarzyłem zaufaniem" - mówił wtedy. Widać było wyraźnie, że muzyk nie może sobie poradzić z odejściem żony. Jego wypowiedzi dotyczące rozwodu wskazywały wyraźnie, że ciągle ma nadzieję na jej powrót. Robiło się nam go nawet trochę żal. Dzisiejszy "Fakt" donosi, że...

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Minnie Driver ciągle porzucana

  ...36-letnia aktorka angielskiego pochodzenia ma prawdziwego pecha w miłości. Niedawno została porzucona przez Crissa Angela (39 l.) muzyka i iluzjonistę, a to nie pierwszy raz, gdy jej serce zostało złamane.

 • J.K. Simmons: To jego czas!

  Amerykański aktor J. K. Simmons w dramacie "Whiplash" wcielił się w postać Terence'a Flatchera, bezwzględnego nauczyciela muzyki, który próbuje ze swoich uczniów uczynić bezwolne marionetki, gotowe poświęcić wszystko dla swojej pasji. Czy otrzyma za tę kreację Oscara?

 • Zbigniew Wodecki zmęczony śpiewaniem: Ludzie wolą dziś disco polo!

  Trudno umówić się z nim na wywiad, bo Zbigniew Wodecki (66) ciągle jest w drodze. To jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich muzyków. Spotykamy się w warszawskim Teatrze Polskim. Przy kawie rozmawiamy o dzieciństwie, tęsknotach i rodzinie.

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

Wideo na temat: muzyk ciągle
 • Sebastian Karpiel-Bułecka: Odkąd urodziło mi się dziecko, ciągle się wzruszam

  Warszawa. Sebastian Karpiel-Bułecka, który jest świeżo upieczonym ojcem, opowiedział o swojej miłości do córki Antoniny. Muzyk niedawno wydał wraz z zespołem Zakopower nową płytę. "Drugie pół" jest opowieścią o zmianach w życiu muzyka. - Pierwszy raz mogłem wejść do studia nagraniowego z poukładanym życiem osobistym - wyznał Karpiel-Bułecka. Mężczyzna ma nadzieję, że w przyszłości jego córce nie

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...

 • Żukowska chciałaby pomocy przy opiece nad córką. A jak z obowiązkami ojca radzi sobie Karpiel-Bułecka?

  Warszawa. Sebastian Karpiel-Bułecka, który jest świeżo upieczonym ojcem, opowiedział o swojej miłości do córki Antoniny. Muzyk niedawno wydał wraz z zespołem Zakopower nową płytę. "Drugie pół" jest opowieścią o zmianach w życiu muzyka. - Pierwszy raz mogłem wejść do studia nagraniowego z poukładanym życiem osobistym - wyznał Karpiel-Bułecka. Mężczyzna ma nadzieję, że w przyszłości jego córce nie

 • Gdybym tylko tu był

  Obraz w reżyserii Zacha Braffa ("Powrót do Garden State") opowiadają historię Aidana Blooma, który w wieku 35 lat ciągle szuka swojej tożsamości. Próbuje być dobrym ojcem i mężem. Dorywcza praca aktora niestety nie pozwala na opłacenie rachunków na prywatne szkoły dla dzieci, więc postanawia uczyć je w domu. Stara się również przywrócić dobre relacje ze swoim ojcem.

Dyskusje na temat: muzyk ciągle
 • Re: "Na dobre i na złe": Latoszek opuści Leśną Górę?

  pieniądze Polaków”. …….Muzyk odnosi się do debaty kandydatów na prezydenta, która miała się odbyć w Lublinie……. "Debata jest możliwa. Bronisław się jej boi i płaci Wam za to, żebyście połączyli się z nim w bólu” czytamy. ……Duda bez problemu zgadzał się na Debatę, KOMOROWSKI CIĄGLE ODMAWIAŁ BO PANICZNIE BOI SIĘ KUKIZA I JEGO NIEWYGODNYCH PYTAŃ!