• Informacje na temat:

  muzyka christina

Artykuły na temat: muzyka christina
 • "The Good Fight": Christine Baranski i walka w "słusznej sprawie"

  ...cechy postaci nie są podkręcone na maksa (czasami zdarzało się im odlecieć, a jak już odlatywali to hen daleko). Stylistyka "The Good Fight", reżyseria, muzyka (utwory Davida Buckleya) , kostiumy...

 • Muzyka łagodzi obyczaje? Raczej nie w Guantanamo

  Tortury można przeprowadzać w różny sposób. Jak pokazuje niedawno opublikowany raport Komisji Senatu USA w dzisiejszych czasach można stosować jeszcze bardziej wymyślne środki przekonywania więźniów niż było to kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Jedną z metod, stosowanych przez żołnierzy Stanów Zjednoczonych było puszczanie więźniom muzyki.

 • Christina Ricci: Lubi improwizację

  ...- Koncentruję się przede wszystkim na własnym życiu i na tym, żeby utrzymywać pewien stały poziom w życiu zawodowym - mówi Christina Ricci, bohaterka nowego serialu "Pan Am". Co jeszcze chce osiągnąć w swojej karierze? - Tak naprawdę nie wyznaczam sobie celów. W życiu lubię improwizować - dodaje.

 • "We Are The Champions" na nowo: Jimmy Falon zaprasza gwiazdy muzyki

  W związku z Super Bowl słynny komik Jimmy Fallon postanowił nagrać nową wersję przeboju "We Are The Champions" grupy Queen.

 • Christina Applegate zaręczyła się

  Christina Applegate wkrótce powie sakramentalne "tak". 38-letnia aktorka znana z serial u "Świat według Bundych" i muzyk Martyn LeNoble pobierają się.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Christina Applegate została mamą

  Gwiazda Hollywood Christina Applegate urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka, znana z niezapomnianej roli w serialu "Świat według Bundych" i jej partner rockman Martyn LeNoble powitali na świecie córkę Sadie Grace.

 • Fleetwood Mac: Pierwszy pełny koncert z Chrisitne McVie od 1997 roku

  Christine McVie wystąpiła po raz pierwszy z Fleetwood Mac od momentu powrotu do zespołu. Koncert wokalistki z formacją odbył się 30 września w Minnesocie.

 • Christina Applegate jest w ciąży

  Aktorka Christina Applegate i jej narzeczony Martyn Lenoble spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka.

 • Takich duetów nikt się nie spodziewał

  Czasami w muzyce bywa tak, że robi się coś na przekór zdrowemu rozsądkowi. To właśnie te momenty sprawiły, że mamy obecnie możliwość posłuchania najbardziej pokręconych duetów w historii muzyki rozrywkowej.

Zdjęcia na temat: muzyka christina