• Informacje na temat:

  muzyka country

Artykuły na temat: muzyka country
 • Craig Morgan: Nie żyje jego syn, Jerry

  Zagraniczne media informują o śmierci syna znanego muzyka country, Craiga Morgana (51 l.).

 • "Little" Jimmy Dickens nie żyje. Gwiazdor country miał 94 lata

  W piątek (2 stycznia) w Nashville zmarł "Little" Jimmy Dickens, wielbiony przez wielu gwiazdor muzyki country.

 • Troy Gentry nie żyje. Zginął w wypadku

  Troy Gentry (†50 l.) nie żyje. Popularny muzyk country zginął w tragicznym wypadku helikoptera. Zostawił pogrążoną w żałobie rodzinę.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Znany muzyk w kolejnym serialu

  ...medycznego "Na dobre i na złe", gdzie zagrał gwiazdę rocka. Obecność Maleńczuka w jednym i drugim serialu, jak sam przyznaje, jest elementem większego planu muzycznego. "Pracuję obecnie nad płytą country. Zależy mi na promocji, żeby z tą muzyką country trafić pod strzechy. O to mi chodzi"- mówi otwarcie artysta. A jakie zamieszanie gwiazdor wniesie w życie serialowych bohaterów, granych przez Jana...

 • W czasie kryzysów gospodarczych słuchamy dojrzalszej muzyki?

  W powszechnej opinii przyjęła się teza, że publiczność woli popisy młodych wykonawców w czasach kryzysu, aby nie przygnębiać się zbyt poważną muzyką. Jak się okazuje naukowcy mają na ten temat zupełnie inne zdanie.

 • "Zasada przyjemności": Daniel Spaleniak stworzył piosenkę do serialu

  ...studiów filmowych. Od kilku lat muzyka artysty pojawia się w serialowych produkcjach zza oceanu. Kompozycje takie jak "Dear Love Of Mine" ( posłuchaj! ), "Why" ( posłuchaj! ), "Back Home" można(...) muzyka, w klimatach, które sam lubię jako reżyser. A ponieważ 'Zasada przyjemności' jest zrealizowana przez najbardziej utalentowanych twórców filmowych z tej części świata, zaprosiliśmy też i Daniela...

 • Dr. Dre najlepiej zarabiającym muzykiem w 2014 roku

  Raper ze swoją fortuną nie miał sobie równych w podsumowaniu roku "Forbesa".

 • "Nashville": Piąty sezon oficjalnie potwierdzony

  A jednak! Potwierdziły się informacje o realizacji kolejnego sezonu "Nashville". Serial, który w maju bieżącego roku został skasowany przez stację ABC, znalazł nowy dom na antenie CMT (Country Music Television).

 • California Breed w Polsce

  W najbliższą sobotę, 22 listopada, w warszawskim klubie Progresja wystąpi zespół California Breed, powstały na gruzach supergrupy Black Country Communion.

Zdjęcia na temat: muzyka country
Wideo na temat: muzyka country
 • "Nashville": Nowy zwiastun 5. sezonu

  "Nashville" to serial przedstawiający życie muzyków country, ich zawodowe wyzwania jak i życie prywatne. W rolach głównych w produkcji wystąpili mi.in: Connie Britton, Hayden Panettiere, Clare Bowen, Eric Close. Nowe odcinki startują już w styczniu.

 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

 • "Nashville": "He Ain't Gonna Change"

  "Nashville" ("He Ain't Gonna Change", duet Rayny i Juliette) "Nashville" to połączenie dramatu oraz muzyki country. Choć niektórzy widzowie byli przekonani, że serial nie odniesie sukcesu, na jesień tego roku zapowiedziano premierę czwartego sezonu. Fabuła serii skupia się wokół losów Rayny Jaymes (Connie Britton) oraz Juliette Barnes (Hayden Panettiere) - wokalistek country i trudnej przyjaźni

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...