• Informacje na temat:

  muzyka disco polo wideo

Artykuły na temat: muzyka disco polo wideo
 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig została gwiazdą disco polo?

  Joanna Kulig, czyli Iga Małecka z "O mnie się nie martw", jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. W dodatku świetnie śpiewa. Do kin wchodzi właśnie nowy film z jej udziałem, w którym wykonuje przeboje... disco polo.

 • Gwiazdy oskarżają Niecika - „On kłamie”!

  Po tym, jak gwiazdor disco polo zakończył swój udział w programie, gdzie widzowie mogli oglądać nieustające kłótnie Tomasza z pozostałymi uczestnikami show, postanowił on opowiedzieć w programie(...).  *** Zobacz więcej materiałów wideo z gwiazdami: 

 • Piotr Głowacki: Bajer i zabawa na full

  - "Disco polo" to jeden z najodważniejszych projektów filmowych, w jakich brałem udział - mówi Piotr Głowacki. Historia o dwóch chłopakach znikąd, dziewczynie z pierwszych stron kolorowych gazet i o muzyce, która w latach 90. ubiegłego wieku rozpaliła serca milionów Polaków, trafiła w piątek na ekrany kin.

 • Virale 2012: Jazzowe disco polo i dubstepowy mięsny jeż

  Od pewnego czasu podsumowania muzyczne nie mogą obyć się bez listy najpopularniejszych i najlepszych virali. Poniżej publikujemy dziesięć najbardziej intrygujących i najchętniej oglądanych wideo 2012 roku.

 • "Muzyka nie ma granic"

  Za sprawą płyty "Music Hal" (2005) szersza publiczność dowiedziała się o zakopiańskiej grupie Zakopower. Ekipa Sebastiana Karpiela-Bułecki na drugiej płycie "Na siedem" (premiera z dziennikiem "Polska", poszerzona wersja trafiła do sklepów na początku grudnia 2007 roku) nieco odeszła od muzyki inspirowanej tylko folklorem z Podhala, dodając więcej wątków z world music. Lider Zakopowera opowiedział Ewelinie Wiśniewskiej o współpracy z słynnym skrzypkiem Nigelem Kennedym, zaprzyjaźnionych...

 • To jest najlepsza drużyna "The Voice Of Poland"?

  Baron z "The Voice Of Poland" nie ma wątpliwości! Jak oświadczył, jego podopieczni to "najlepsza drużyna" w tegorocznej edycji telewizyjnego konkursu talentów. Zgadzacie się z opinią jurora?

 • Discopolowy "Harlem Shake". Zobacz!

  "Harlem Shake" to jeden z ostatnich viralowych przebojów internetu. Swoją odpowiedź na ten fenomen postanowiła przygotować discopolowa grupa Tropic, którą możemy pamiętać z występu w tegorocznej edycji "Must Be The Music".

 • "Koreańska fala" zalała świat

  Nieujarzmiona i niespodziewana popularność "Gangnam Style", południowokoreańskiego wokalisty Psy, uzmysławia nam, Europejczykom, że gdzieś tam daleko istnieją gwiazdy pop, o których nie śniło się nawet filozofom. Dzięki internetowi dziś są w naszych domach.

 • "Mechanizmy w muzyce dla mas"

  "Co słychać u Sinego?" - to pytanie z pewnością nurtuje ludzi, którzy pamiętają go jeszcze z czasów Ogrodu Alicji, Sfondu Sqnksa czy też z jego solowego materiału "W Siną Dal", którym wkupił się w łaski (tych bardziej wymagających) krytyków i... samych słuchaczy. Młodsi zapytają na pewno: "Kim jest Siny?" - ten wywiad został przeprowadzony także z myślą o nich. Co knuje niekoronowany król wrocławskiej awangardy? Przekonajcie się sami. Z artystą rozmawiał Filip "Diabeł" Rauczyński ("Magazyn...

 • "Szukanie rogów"

  Grupa Vader, choć wykonująca muzykę, zdawałoby się mało popularną i hermetyczną, jest w chwili obecnej najbardziej uznanym polskim zespołem rockowym na świecie. Nagrywają płyty dla niemieckiej wytwórni, większość roku spędzają na zagranicznych wojażach, grając regularnie nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Nowa płyta Vader, zatytułowana „Litany”, jest powodem dla którego Jarosław Szubrycht umówił się na dłuższą rozmowę z liderem grupy, gitarzystą i wokalistą,...