• Informacje na temat:

  muzyka grana

Artykuły na temat: muzyka grana
 • Radosław Liszewski: "Granie na weselach to nie obciach!"

  Radosław Liszewski (39 l.) uważa, że granie na weselach nie jest obciachem. Według niego to dobry sprawdzian dla wokalisty.

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Ola Kwaśniewska zdradziła co robi, gdy nie ma jej na ściance: Gram w telefonie w brydża

  Był czas, kiedy wyskakiwała z każdej lodówki i niemal codziennie gościła na okładkach magazynów kolorowych. Gdy wychodziła za mąż za muzyka Kubę Badacha, internet oszalał. Od pewnego czasu stroni od imprez i medialnego zgiełku. Jak wyznaje na łamach "Urody Życia", zniknęła na własne życzenie, by "odzyskać kontrolę i uniknąć ciągłego ostrzeliwania". "Czułam, że jest mnie wszędzie za dużo i że ta...

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński i jego muzyka

  Paweł Małaszyński nowy rok rozpoczyna iście koncertowo. Aktor, który ze swoim zespołem Cochise w najbliższym czasie planuje zagrać wiele koncertów jest nie tylko jego wokalistą, ale też pisze teksty. Czym się inspiruje? "Życiem" - mówi Małaszyński.

 • Recenzja Voo Voo "Dobry wieczór": Lekcja muzyki

  Wieczorem i rano, do kolacji i obiadu. Młodzi adepci gitarowego grania przy każdej możliwej okazji powinni słuchać nowej płyty Voo Voo i uczyć się jej na pamięć. Lepszej lekcji porządnego grania na polskiej scenie dzisiaj nie znajdą.

 • Anna Głogowska: Przez nią znany muzyk ma kłopoty!

  Anna Głogowska rok temu awansowała z trenerki na prowadzącą programu "Taniec z gwiazdami". Na tyle spodobała się producentom, że powierzyli jej konferansjerkę także w kolejnej edycji. Ostatnio na wizji zdradziła, że imprezowała z Robertem Klattem z zespołu Classic. Jak donosi "Super Express", o tym fakcie nie wiedziała żona muzyka. Kobieta ponoć nieźle się zdenerwowała, bo myślała, że jej...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Znany muzyk w "American Horror Story"

  Drugi sezon szokującego serialu "American Horror Story" rusza już w październiku. Twórcy zapowiadają jeszcze więcej emocji i gwiazdorską obsadę, w której znajdzie się m.in. wokalista Maroon 5, Adam Levine.

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu

  Autechre, Ghostpoet, The Juan MacLean oraz Fatima to część wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji Tauron Nowa Muzyka.

Zdjęcia na temat: muzyka grana
Wideo na temat: muzyka grana
 • Marcin Klimczak z zespołu Magma: Co robił przez ostatnie lata?

  Piosenka "Aicha" w latach 90. była niekwestionowanym hitem. Grały ją wszystkie rozgłośnie radiowe. Teraz, po 20 latach, Marcin Klimczak razem z zespołem Magma rusza w trasę koncertową. Co się z nim działo przez te wszystkie lata nieobecności? O powrocie na scenę muzyk opowiedział w "Dzień Dobry TVN". (źródło: x-news)

 • Fiolka o swoim obecnym życiu: Jeżdżę po świecie i sprzątam

  14 lat temu piosenkę "Głośny śmiech" Fiolki Najdenowicz grały wszystkie rozgłośnie radiowe. Dziś artystka wraca, ale tym razem nie z nową muzyką, a książką. Jej autobiografia nosi tytuł "Głośny śmiech". Co się działo z wokalistką przez te lata? - posłuchajcie rozmowy... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Patricia Kazadi: W duchu wciąż jestem dzieciakiem

  , dlatego nie potrafi zdecydować, czy któryś jest bliższy jej sercu. – Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze była muzyka, tak że na pewno muzyka jest bliższa mojemu sercu, ale ta muzyka łączy się ze

Dyskusje na temat: muzyka grana
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Muzyka z serialu

  Wspaniały i serial i muzyka ponieważ oglądam o listopada to ta muzyka towarzyszy mi przez tyle miesięcy i się nie nudzi. Wspaniała jest melodia grana przez Ibrahima nic dziwnego że jego żona jest tak zakochana. To są cudowne chwile. Kadry filmowe to wspaniałe obrazy cudne stroje można powiesić w każdym muzeum na godnym miejscu. Sukces w pełni, ciekawe czy mógłby dostałby Oscara.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Muzyka z serialu

  35:50 - cudo. Melodia grana przez Ibrahima. 1:00 - przywodzi na myśl baśnie z tysiąca i jednej nocy.

 • Re: Mihrünnisa, żona Mustafy (Berrak Tüzünat...

  Bardzo ciekawy "wciągający" film,wspaniała obsada i piękna muzyka grana na skrzypcach można jej słuchać bez przerwy aby takich filmów było więcej w telewizji.

 • Re: "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  Serial pod względem profesjonalnym oczywiście świetny, scenariusz, dialogi, aktorstwo(z wyjątkiem drętwego Strasburgera, który tylko zdobił ekran) muzyka wręcz genialna, jak to Kurylewicz. Rzecz(...). Szczególnie rola papierowo szlachetnego komucha, grana przez Fronczewskiego była tak dęta i sztuczna , że aż śmieszna. Tak oto twórcy doprowadzając propagandę do karykatury, groteski, zaspokoili