• Informacje na temat:

  muzyka lekka

Artykuły na temat: muzyka lekka
Wideo na temat: muzyka lekka
 • Ivan Komarenko: Codziennie wydawałem od 300 do 500 złotych na taksówki!

  Ivan Komarenko ochoczo występuje w programach śniadaniowych, gdzie potrafi uchodzić za "eksperta" niemal w każdej dziedzinie. Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" lekko zapomniany muzyk opowiedział o swoim życiu bez prawa jazdy. Ivan pożalił się, że przed zrobieniem "prawka" wydawał codziennie od 300 do 500 złotych na taksówki! "Po czterech latach podliczyłem, ze mi wyszło około 100 tysięcy złotych na same taksówki" - pochwalił się Ivan. Jak myślicie, skąd miał na to pieniądze? Z jednego przeboju?

 • Pierwszy raz

  Lekka i bezpretensjonalna komedia młodzieżowa, która nawiązuje klimatem do kinowych hitów "Cała ona", "American Pie" i "Wredne dziewczyny". Nieśmiały pierwszak Victor (Devon Werkheiser) zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya (Scout Taylor-Compton) gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania...

 • Frank

  Film jest komedią opowiadającą o losach młodego, ambitnego muzyka Jona (Domhnall Gleeson). Chłopak dołącza do ekscentrycznej grupy popowej, której liderem jest enigmatyczny Frank (Michael Fassbender). Sytuacja ta zdaje się jednak przerastać głównego bohatera.

Dyskusje na temat: muzyka lekka
 • Re: "Bestia": Patrick Swayze wytańczył swój sukces

  Tak i bardzo lubiłam chodzić na ten film. Było w nim coś takiego, że chciało się patrzeć na tych aktorów, fajna muzyka i lekka fabuła. Moje najfajniejsze lata młodości, kolega wyznał mi po tym filmie miłość.

 • Re: Monika rzuca czar na każdego faceta,...

  nie wiem dlaczego ale nie znosze tej aktorki !! dziala na mnie jak plachta na byka. jest straszna !! wydaje mi sie ze ma identyczny charakterek jak rola w m jak milosc JAK ONA JEST LADNA TO JA JESTEM CAREM BRZYDULA I JAK MUZYKA LEKKA LATWA I PRZYJEMNA POSZLA BY Z KAZDYM KTO BY TYLKO CHCIAL ZWYKLA LATAWICA TYLKO TRZE NOGAMI OBRZYDLIWOSC