• Informacje na temat:

  muzyka magdalena

Artykuły na temat: muzyka magdalena
 • Magdalena "Kajra" Kajrowicz w bikini. Ale widoki!

  Sławomir Zapała (35 l.) i Magdalena "Kajra" Kajrowicz (34 l.) sporo pracują, więc tym bardziej doceniają momenty odpoczynku. Fotkami z urlopu żona muzyka pochwaliła się w sieci. Pozuje także w samym bikini!

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • Magdalena Schejbal żyje na dwa domy! To była trudna decyzja!

  Magdalena Schejbal (39 l.) z partnerem zrealizowała swoje największe marzenie, jednak cena, którą za nie płacą, jest bardzo wysoka – to związek na odległość i ciągła tęsknota.

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  Mniej gra, rzadziej występuje w telewizji. Ma inny cel w życiu: upamiętnianie ukochanego męża.

 • Magdalena Schejbal: co dalej z jej karierą?

  Czeka ją przymusowa przerwa w pracy. Ale Magdalena Schejbal (37 l.) nie martwi się tym. Bo będzie okazja, by spełnić marzenie swoje i ukochanego.

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Tak Magdalena Ogórek "pożegnała" Wodeckiego! W sieci zawrzało!

  Internauci zarzucają Magdzie Ogórek, że nawet śmierć wybitnego muzyka potrafi wykorzystać do walki politycznej. O co dokładnie poszło?

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

 • "Druga szansa": Muzyka z serialu już na płycie

  Kryńskiego (Maciej Musiałowski) i Justyny Iwaniuk  (Magdalena Berus). Ich serialowym losom towarzyszy wątek muzyczny. Na płycie znajdą się następujące utwory: 1. Bovska - Kaktus 2. Kayah feat. Justyna(...). Łukasz Targosz - Sprawy liryczne  (instr.) "Ścieżka dźwiękowa do serialu 'Druga szansa' kojarzy mi się dziś, podobnie jak wielu widzom, z "Kaktusem" i fenomenalną i debiutancką płytą Bovskiej. Muzyka...

 • Teatr na Open'erze: Spektakle Jarzyny i Wojcieszka

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er będzie można zobaczyć dwa kultowe przedstawienia TR Warszawa: poruszające "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z wybitną kreacją Magdaleny Cieleckiej oraz grane po raz ostatni "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" Przemysława Wojcieszka z muzyką zespołu Pustki wykonywaną na żywo.

Zdjęcia na temat: muzyka magdalena
Wideo na temat: muzyka magdalena
 • Łagodniejszy wyrok dla Dariusza K.

  Sąd Okręgowy w Warszawie obniżył wyrok muzyka Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, z 7 do 6 lat więzienia. W 2016 r. muzyk został skazany za to, że będąc pod wpływem narkotyków śmiertelnie(...) pod wpływem kokainy – stwierdziła sędzia Magdalena Roszkowska-Matusik. Jak dodała, jest to jednak wystarczające dla przyjęcia, że oskarżony w chwili wypadku "był w stanie po użyciu środka odurzającego